logo

Megapromocja Rossmanna: -40% na kosmetyki do makijażu (aktualizacja!)

16kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W Internecie poszła fama: w dniach 22-27 kwietnia w Rossmannie pojawi się kolejna świetna promocja: 40% zniżki na podkłady, pudry i róże wszystkich marek. Nie jest to jeszcze informacja potwierdzona, ale nasze tajne źródła mówią, że oficjalne ogłoszenie to tylko kwestia czasu. No to szykujcie swoje portfele!

Uwaga: informacja potwierdzona: jest promocja,ale nie 40%, a 49% zniżki! Więcej czytaj na www.godealla.pl/blog/plotki-potwierdzone-promocja-49-w-rossmannie/

Zniżki przyciągają

Podobną promocję Rossmann organizował w zeszłym roku. Wtedy była ona prawdziwym hitem, a informacje o niech przekazywano sobie na wszystkie możliwe sposoby: na forach, portalach społecznościowych czy w wiadomościach prywatnych. Wydawać by się mogło, że tak drastyczne obniżenie cen nie może przynieść zysków. Jak widać po wracaniu do tej formy promocji, jeżeli zainteresuje się nią wystarczającą lość osób, można zarobić. Wszystko wskazuje na to, że już za kilka dni w tej popularnej siecii drogerii czeka na nas kolejna duża zniżka: tym razem -40% na kosmetyki do makijażu, a dokładniej na pudry, róże i podkłady wszystkich producentów dostępnych w Rossmannie.

Jak tylko informacja zostanie potwierdzona, powiadomimy Was o tym. Tymczasem polecamy Wam sprawdzać oficjalną stronę Rossmanna www.rossmann.com.pl.

Bądź na bieżąco

Jeszcze przez 4 dni korzystać można także z promocji -40% na wszystkie kosmetyki kolorowe w drogeriach Dayli. O szczegółach przeczytacie tu: www.godealla.pl/blog/okazja-w-drogeriach-dayli-wszystkie-kosmetyki-do-makijazu-40-taniej/. Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Zawsze donosimy o tym, gdzie są najlepsze zniżki i największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@godealla.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close