logo

Media Markt: wygraj nawet 500 zł na karcie podarunkowej!

10maj 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Przyszedł maj, a z nim ciekawa akcja promocyjna w Media Markt: Podziel się opinią i wygrywaj! Sprawdziliśmy, jakie są zasady konkursu i co musicie zrobić, by wziąć w nim udział. Do zgarnięcia jest nawet 500 zł na karcie podarunkowej! Po szczegóły akcji zaglądajcie do artykułu.

Reklama

Czego dotyczy akcja Media Markt?

Akcja konkursowa: Podziel się opinią i wygraj w Media Mark trwa od 01.05.2019 do 31.05.2019 lub do wyczerpania zapasów. W tym czasie jedyne, co musicie zrobić, to dokonać zakupu lub ocenić posiadany już produkt zakupiony w sklepach Media Markt. Najciekawsze opinie zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi do sklepu. Sprawdziliśmy, co dokładnie zrobić, by wziąć udział w tej akcji.

Jak wygrać kartę podarunkową nawet 500 zł do Media Markt?

Aby wziąć udział w konkursie musicie, spełnić 5 prostych warunków:

  1. Przejdźcie na zakłądkę "Opinie klientów".
  2. Oceńcie produkt przypisując mu odpowiednią ilość gwiazdek.
  3. Napiszcie swoją opinię na temat produktu.
  4. Pamiętajcie o pozostawieniu swojego adresu e-mail.
  5. Zgłoście chęć udziału w konkursie.

I WYGRYWAJCIE! Do zgarnięcia są karty podarunkowe o wartości 200 zł, 300 zł i 500 zł do wykorzystania później w sklepie Media Markt. 

Jakie marki biorą udział w akcji?

Samsung

W konkursie bierze udział firma Samsung. Zostawcie opinię na temat produktów tej marki w kategoriach: lodówki, pralki, płyty grzewcze, tv i piekarniki, a będziecie mieli szansę wygrać bony podarunkowe o wartości: 500 zł , 300 zł i 200 zł.

Oral B

Do konkursu przystąpiła rónież firma Oral B i w tym przypadku możecie zgarnąć bony dokładnie o takiej samej wartości. Wystarczy, że na stronie Media Markt zostawcie opinię na temat wybranych produktów tej marki: Oral-B GENIUS 10000N, Oral-B Smart6, Oral-B Pulsconic 4200, Oral-B Pulsonic 1000.

Electrolux

W akcji bierze udział rownież firma Electrolux. Za ocenę produktów tej marki (firma wybrała produkty w wielu kategoriach, pełną listę urządzeń biorących udział w promocji znajdziecie tutaj) możecie zgarnąć bony podarunkowe o wartości 500 zł, 300 zł, 200 zł. Sprawdźcie całą ofertę promocyjną.

Możecie ocenić także każdy inny produkt!

Możecie również zostawić opinię dotyczącą każdego innego produktu, który dostępny jest w asortymencie Media Markt i również wygrywać nagrody - bony podarunkowe o wartości: 300 zł, 200 zł i 100 zł. Uwaga: uczestnik może przesłać dowolną liczbę zgłoszeń - to znaczy, że możecie ocenić wiele produktów, co zwiększy Waszą szansę na wygraną. To naprawdę atrakcyjna oferta, szczególnie, że większość z nas posiada produkty zakupione w tym sklepie i właściwie jedyne, co musicie zrobić, to wyrazić swoją opinię o produkcie. Dla każdego producenta ważne jest to, jak sprzęt sprawdza się w użytku klienta. 

Zniżki na elektronikę i wyposażenie domu

Potrzebujecie nowych sprzętów do domu? Planujecie zakup lodówki, komputera czy innej elektroniki. Lubicie zmiany w swoich wnętrzach? Podrzucamy zniżki na elektronikę i akcesoria wyposażenia wnętrz.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close