logo

Media Markt: stwórz dowolny zestaw AGD i oszczędź nawet 15%!

16sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wojciechowska

0

Oszczędności łączą się w pary w Media Markt! Teraz przy zakupie zestawu sprzętów możecie zyskać nawet 15% ich wartości. Wszystkie szczegóły promocji opisujemy na blogu! Sprawdźcie, jak otrzymać dodatkową zniżkę na AGD!

Reklama

Każdy, kto stoi przed zakupem nowego sprzętu AGD, rozgląda się za promocjami i zniżkami, z którymi mógłby nieco oszczędzić. Z tego względu, że ceny sprzętów do domu są dość wysokie, nawet mały rabat może przynieść nam zysk w postaci kilkudziesięciu czy kilkuset złotych. A to z kolei przy tego typu zakupach naprawdę sporo. Jeżeli rozważaliście kupno nowej lodówki, kuchenki czy pralki, teraz w Media Markt będziecie mogli otrzymać nawet 15% rabatu! Jak go otrzymać?

Stwórz dowolny zestaw AGD i odbierz rabat!

W zależności od tego, na ile produktów się zdecydujecie i jaki sprzęt musicie kupić, jeszcze do 21 stycznia możecie otrzymać w Media Markt:

  • 5% rabatu przy zakupie 2 produktów
  • 10% rabatu przy zakupie 3 produktów
  • 15% rabatu przy zakupie 4 produktów lub więcej

Media Markt promocja oszczędności łączą się w pary

Warunek? Minimalna wartość każdego ze sprzętów nie może być niższa niż 200 zł. Poza tym możecie dowolnie łączyć ze sobą produkty objęte promocją, bez względu na to czy wybierzecie sprzęt jednej czy też kilku marek. Zniżka jest ważna przy zakupie dowolnego sprzętu AGD, małego AGD oraz do zabudowy.

Rabat zostanie naliczony automatycznie w koszyku po dodaniu do niego sprzętu. Wtedy, w zależności od tego, ile produktów zamówicie, uzyskacie 5%, 10% lub 15% ich wartości. Jakie zestawy proponuje Wam Media Markt?

Ile oszczędzisz?

1. Zestaw Beko - cena w zestawie niższa o 516,90 zł:

Media Markt promocja oszczędności łączą się w pary

Niecałe 3000 zł za sprzęty do domu marki Beko? Niemożliwe? A jednak! Jeśli zamówicie je w zestawie do 21 stycznia w Media Markt, zapłacicie za nie dokładnie 2929,10 zł.

2. Zestaw Bosh i Siemens - cena w zestawie niższa o 144,90 zł:

Media Markt promocja oszczędności łączą się w pary

Razem za ten zestaw powinniście zapłacić 2898 zł, ale dzięki promocji w Media Markt będziecie musieli wydać na niego 2753,10 zł, czyli o 144,90 zł mniej, niż normalnie.

Pamiętajcie, że Wy możecie kompletować samodzielnie swoje własne zestawy, w zależności od tego, jakiego aktualnie sprzętu szukacie. A zniżek na AGD i RTV u nas na pewno nie zabraknie! Wyszukaliśmy dla Was sklepy, w których aktualnie także skorzystacie z promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close