logo

Media Markt: przynieś stary telewizor i odbierz aż 1500 zł

21lip 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeżeli chcesz kupić nowy telewizor i przy okazji otrzymać rabat do nawet 1500 złotych, przynieś do Media Markt swój stary telewizor oraz odbierz super rabaty. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Szukasz promocji i zniżek na telewizory? Teraz do 15.11 skorzystasz z promocji w Media Expert! Jak kupić drugi telewizor za 1 zł? Sprawdź w naszym artykule!

Chyba każdy z nas lubi otrzymywać prezenty i nagrody. Media Markt doskonale o tym wie i organizuje promocję, podczas której to Ty otrzymasz świetną zniżkę właśnie za to, że przyniesiesz swój stary telewizor i wymienisz go na nowy. Akcja trwa od dzisiaj do 26 lipca 2015 roku. Żeby osoby, które nie posiadają starego, zużytego telewizora nie były poszkodowane, istnieją dwie opcje:

Z jakich rabatów można zatem skorzystać? Który telewizor najbardziej opłaca się kupić? Sprawdziliśmy:

To jeden z najtańszych telewizorów marki Panasonic, znajdujący się wśród urządzeń dostępnych w ofercie Media Markt. To sprzęt klasy A+, którego kupno zapewni Ci rabat w wysokości 50 zł.

A oto sprzęt, którego kupno zapewni Ci najwyższy rabat, w wysokości 1500 złotych. Jeśli przyniesiesz do Media Markt swój stary telewizor oraz będziesz chciał kupić ten, zamiast 12 499 zł zapłacisz 10 999 zł! Dodatkowo, akurat do tego modelu dodawany jest gratis smartfon LG G3 lub G3s!

Szczegóły promocji "Stare na nowe telewizory" znajdziesz w regulaminie. Zatem wiesz co masz zrobić: spakuj stary telewizor, jedź do Media Markt i wybierz nowy telewizor ze świetnym rabatem! Przy okazji sprawdź jakie jeszcze promocje czekają na Ciebie w tym markecie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close