logo

Media Markt: półroczny zapas kawy, proszku lub tabletek do zmywarki

11kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Oszczędzać można w różny sposób - wybierając tańsze oferty, polując na promocje lub łącząc zniżki. Jeśli planujecie zakup sprzętu AGD, sprawdźcie, co możecie do niego dostać w Media Markt!

[adsense:3[

Chociaż często staramy się jak tylko możemy, żeby znaleźć odpowiednie promocje, wyszukać najlepszą ofertę lub po prostu nie przepłacić, są takie produkty, których będziemy potrzebować zawsze, a niestety ich ceny często wywołują grymas na naszej twarzy, gdy musimy opróżnić portfel z zawartości i kupić wreszcie nowe tabletki do zmywarki. Zazwyczaj zastanawiamy się wyłącznie nad ceną pralki lub zmywarki i próbujemy kupić je za mniej, niestety również podczas eksploatacji będziemy musieli sporo wydać. Jest to nieuniknione, przecież po to mamy pralkę, żeby wyprać odzież, a do tego będziemy potrzebować proszku do prania. Jak zaoszczędzić na tych oczywistych produktach? Na pomoc przychodzi promocja Media Markt!

Zrób zapasy

Tak naprawdę to prawie za darmo - dostaniemy półroczny zapas danego produktu w promocyjnej cenie przy zakupie pralki, zmywarki lub ekspresu do kawy. Na czym dokładnie polega promocja?

Do pralki otrzymamy proszek do prania, do zmywarki tabletki, a do eskpresu automatycznego zgarniemy kawę. Jakie wymagania należy spełnić:

  • pralka - dotyczy wszystkich pralek i pralko-suszarek dowolnej marki za min. 799zł - do tego otrzymamy w promocyjnej cenie proszek do prania Ariel (3,75kg do białego i 3,75kg do koloru)
  • zmywarka - wszystkie produkty niezależnie od marki - dostaniemy dwa opakowania tabletek wielofunkcyjnych Finish All in One Max Schine&Protect 72 sztuki regular i lemon
  • automatyczne ekspresy z młynkiem do kawy dowolnej marki - otrzymamy pięć opakowań kawy ziarnistej Lavazza Qualita Rossa (5x 1kg)

Ceny tych produktów nie są podane, ale liczone łącznie wraz z pralką, zmywarką lub ekspresem do kawy,  tworząc jeden zestaw promocyjny. Akcja trwa do 15 kwietnia 2016 roku godz. 23.59 i dotyczy sklepów zarówno stacjonarnych, jak i sklepu online (oprócz outletu).

Regulamin można znaleźć tutaj.

Jeśli szukacie wyłącznie sprzętu AGD i RTV w niższych cenach, to sprawdźcie te oferty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close