logo

Media Markt: nawet do 2 tys. taniej na sprzęt komputerowy

04lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Co prawda wakacje dopiero niedawno się rozpoczęły, ale już teraz warto pomyśleć nowym roku szkolnym i wyprawce. Jeśli Wasze pociechy już od dawna marudzą, że przydałby im się nowy sprzęt komputerowy, w Media Markt znajdziecie naprawdę wysokie obniżki.

Reklama

Większość rodziców w obawie przed szkolnymi wydatkami odpowiednio wcześniej stara się rozpoczynać zakupy wyprawki dla swojego dziecka. Koniec sierpnia to okres bardzo trudny dla każdego rodzica, który musi zaopatrzyć dziecko w nowe ubrania, buty, tornister, książki i zeszyty. Dlatego dobrze jest rozłożyć sobie szkolne wydatki i wcześniej pomyśleć o kupnie niezbędnych rzeczy. W dzisiejszych czasach dzieciom do nauki niezbędne są nie tylko podręczniki, ale również komputer. Wiemy gdzie możecie sporo oszczędzić na zakupie sprzętu komputerowego!

Nawet 2000 zł rabatu w Media Markt

Media Markt sprzęt komputerowy rabaty

Do 11 lipca w sklepie internetowym Media Markt możecie skorzystać z rabatów na sprzęt komputerowy. Jeden z liderów na rynku obiecuje Wam nawet 2000 zł zniżki na laptopy, komputery stacjonarne, tablety, monitory, a także drukarki i skanery, dzięki temu będziecie mogli skompletować sprzęt niezbędny Wam w pracy czy nauce w naprawdę atrakcyjnej cenie. Nas - specjalistów od poszukiwania najlepszych okazji - od razu zaciekawiła gwarancja tak wysokich obniżek, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się tej promocji nieco bliżej i wziąć rabaty pod lupę.

Na czym można oszczędzić najwięcej?

Musimy przyznać, że hasło "Lipcowe rabaty do 2000 zł na sprzęt komputerowy" bardzo przyciąga uwagę i zapewne wielu z Was zdecyduje się choćby zajrzeć na stronę Media Markt z tą promocją i sprawdzić czy rzeczywiście czekają tam na Was takie okazje. My Was w tym wyręczymy. Sprawdziliśmy, na czym możecie oszczędzić najwięcej, a dokładniej obiecane 2000 zł.

Media Markt promocja na sprzęt komputerowy

Żeby oszczędzić aż 2000 zł korzystając z rabatów w Media Markt, będziecie musieli wydać minimum 15999 zł - po rabacie 13999 zł. Czy to rzeczywiście tak świetna okazja? Niekoniecznie... Standardowo na większości produktów oszczędzicie ok. 50 zł - 100 zł.

Media Markt sprzęt komputerowy rabaty

Sami widzicie, że to 2 tys. rabatu to trochę chwyt marketingowy, co nie zmienia jednak faktu, że nadal na wybranym sprzęcie komputerowym możecie oszczędzić. Jeśli potrzebny Wam nowy laptop do pracy, bo Wasz już szwankuje, Wasza pociecha od 1 września pójdzie do szkoły i na start chcecie jej zapewnić nowy komputer do nauki - to odpowiedni moment żeby kupić sprzęt komputerowy taniej. 

Rabaty nie tylko na komputery

To prawda, że w dzisiejszych czasach trudno nam się obejść bez komputera, który nie tylko ułatwia nam pracę, pomaga w nauce, ale również jest świetną formą rozrywki. Wiemy jednak gdzie szukać rabatów, które pozwolą Wam się rozerwać i przede wszystkim oderwać od monitora.

Kupony na rozrywkę GoDealla

Kuponów rabatowym na spędzabnie wolnego czasu szukajcie na GoDealli. A poniżej znajdziecie zniżki, dzięki którym nie będziecie się nudzić.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close