logo

Media Markt: kup lodówkę i odbierz nawet 200 puszek Coca-Coli

21cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeżeli masz w planach zakup lodówki, to uszykuj się na specjalną akcję: do każdego tego typu sprzętu dostaniesz od 20 do aż 200 puszek Coca-Coli. Taka promocja obowiązuje teraz tylko w Media Markt - sprawdźcie koniecznie jej szczegóły.

Reklama

Ciekawych promocji nigdy za wiele! Media Markt właśnie stworzyło taką promocję, która może zainteresować dużo osób. Oprócz tego, że firma oferuje sprzęt gospodarstwa domowego w korzystnych cenach, to dodaje jeszcze do tego nawet dwieście puszek Coca-Coli za darmo!

Media Markt i Coca Cola

W zależności od tego, jaką chłodziarkę, chłodziarko-zamrażarkę bądź zamrażarkę kupisz, to tyle dostaniesz puszek Coca-Coli.

Jak widać, oferta jest ażna do 23 czerwca, czyli do czwartku. Macie kilka dni na wybór i zakup sprzętu, a następnie na radość z nowego urządzenia oraz dużej liczby puszek popularnego napoju w domu! Kto twierdzi, że ta propozycja jest korzystna? Specjaliści z Gdzie Promocja zdecydowanie tak uważają - dlaczego? Dlatego, że puszka Coca-Coli kosztuje około 1,50 zł - mnożąc to razy 200 puszek, zaoszczędzamy tak naprawdę aż 300 złotych na zakupie ulubionego napoju wielu Polaków. A za wszystkie puszki, które dostaniecie do lodówki, zapłacicie...1 grosz! Musi być on widoczny na paragonie fiskalnym ;-)

Regulamin promocji znajduje się TUTAJ. Warto zawsze przeczytać taki regulamin, żeby dowiedzieć się najważniejszych informacji o akcji promocyjnej.

To co zatem możemy kupić, żeby dostać darmowe puszki Coli? Na przykład taki sprzęt:

Przy lodówkach od razu mamy napisane ile puszek dostaniemy. Zachęcające, prawda? Jak widać, wśród propozycji znajdują się produkty znanych marek, takich jak Samsung czy Indesit. Czas zatem na wymianę lodówki i przy okazji, na zrobienie zapasów Coca-Coli w swoim domu! :-)

A jeśli chcielibyście rozejrzeć się także za innymi promocjami, w których jest szansa na otrzymanie czegoś GRATIS, sprawdźcie naszą listę takich akcji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close