logo

Media Markt: książka, film lub płyta za 1 grosz!

29lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Lubisz promocje, w których można kupić jeden produkt za 1 grosz? My też! ;-) Dlatego właśnie opisujemy nową akcję promocyjną obowiązującą w Media Markt. Zapoznaj się ze szczegółami.

Jakie są warunki promocji organizowanej przez Media Markt? Ważna jest zasada: kupujesz 3 RÓŻNE produkty, które są dostępne w odmiennej cenie. Najtańszy z nich otrzymujesz za symboliczny grosik ;-). Objęte promocją artykuły stanowią książki, płyty oraz filmy. Akcja trwa do 2 sierpnia, dlatego warto się pospieszyć!

Świat kultury z Media Markt

Jakie płyty muzyczne kupić w Media Markt? Czeka na Was zarówno muzyka popowa, jak i rockowa, klasyczna, a nawet nagrana na płytach winylowych. Nawet osoby z najbardziej odmiennym gustem muzycznym znajdą tu coś dla siebie. Tym bardziej, że można wybrać trzy różne płyty w innych cenach i kupić tę ostatnią za grosika ;-) Podobnie jest z książkami i filmami - znajdziecie tutaj opowieści każdego rodzaju. Niezależnie od tego, czy wolisz zapoznawać się z historiami na papierze, czy na ekranie telewizora - jesteśmy pewni, że te propozycje przypadną Ci do gustu. Koniecznie przeczytajcie regulamin promocji, dostępny tutaj -> Regulamin akcji "kup 3, płać za 2"

Nie spoczywajcie jednak na laurach i szukajcie promocji także w innych sklepach, oferujących książki, filmy i muzykę w korzystnych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close