logo

Media Markt: Kibicuj naszym na Olimpiadzie i odbierz kasę!

29lip 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Kolejna akcja Media Markt zachęcająca do kibicowania! Wcześniej za trzymanie kciuków za Polską Kadrę Narodową na Euro 2016 mogliście otrzymać zwrot za zakupione towary w Media Markt. Niestety, Polakom nie udało się wejść do półfinału. Ale nic straconego! Teraz możecie kibicować naszym siatkarzom na Olimpiadzie i otrzymać zwrot pieniędzy. Jak?

Reklama

Już 5 sierpnia odbędzie się wielkie rozpoczęcie XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro. Polscy siatkarze są jednymi z faworytów tegorocznej Olimpiady w siatkówce. A co jeśli zdobędą złoty medal? Będziecie mogli cieszyć się z dwóch powodów:

  1. Polscy siatkarze będą medalistami Letnich Igrzysk Olimpijskich.
  2. Otrzymacie zwrot pieniędzy za zakupiony towar w Media Markt.

Jak wziąć udział w akcji?

Kibicuj naszym na Olimpiadzie i odbierz kase

Musisz spełnić trzy warunki, żeby po zdobyciu złotego medalu przez polskich siatkarzy otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy w Media Markt:

  1. Najpóźniej do 4 sierpnia zrób zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym Media Markt za minimum 500 zł.
  2. Do 5 sierpnia (23:59) zarejestruj swój zakup na stronie Kibicuj Naszym poprzez podanie swoich danych osobowych oraz numeru paragonu lub numeru zamówienia (w przypadku zamówień internetowych).
  3. Trzymaj kciuki, kibicuj i czekaj na złoty medal!

Jeśli polscy siatkarze zdobędą złoty medal olimpijski, najpóźniej do 10 września otrzymacie zwrot pieniędzy za zakupy w Media Markt:

  • jeśli dokonasz płatności gotówką lub za pomocą bonu towarowego - otrzymasz zwrot pieniędzy w gotówce w wybranym sklepie Media Markt,
  • w przypadku płatności kartą podarunkową - otrzymasz nową kartę podarunkową na odpowiednią kwotę,
  • jeśli zapłacisz za zakupy kartą kredytową lub elektronicznym przelewem bankowym - zwrot nastąpi również na konto bądź na kartę.

Przed przystąpieniem do akcji warto jednak zapoznać się szczegółowo z Regulaminem. Cóż... nie pozostaje nic innego, jak oczekiwanie na otwarcie Igrzysk i ściskanie kciuków! :)

A tymczasem możecie już teraz skorzystać z promocji i zniżek na sprzęt RTV i AGD. Gdzie kupicie go taniej?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close