logo

Media Markt: jak odebrać 50 zł na zakupy w Carrefour?

10gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wasza przedświąteczna lista zakupów pęka w szwach? Przed Bożym Narodzeniem szukacie oszczędności, które pozwolą jakoś przetrwać ten trudny sezon zakupowy? Teraz za zamówienie w Media Markt możecie zgarnąć bony na zakupy w sklepach Carrefour o wartości 50 zł! Szczegóły promocji publikujemy w naszym artykule.

Reklama

Doskonale wiemy, że sezon przedświąteczny może mocno nadszarpnąć domowym budżetem. Kupno prezentów dla najbliższych, dekoracji bożonarodzeniowych, choinki, zrobienie zakupów spożywczych to grudniowe koszty każdej przeciętnej rodziny. Dlatego właśnie warto zaglądać na naszego bloga GdziePromocja.pl w poszukiwaniu okazji do... OSZCZĘDZANIA! A te w grudniu z pewnością Wam się przydadzą.

Na jedną z nich natrafiliśmy właśnie w sklepie Media Markt, gdzie do 12.12 za zakupy na określoną kwotę będziecie mogli otrzymać w prezencie bon do Carrefoura. Możecie więc połączyć przyjemne z pożytecznym, kupić prezent świąteczny w postaci elektronicznego gadżetu i przy okazji oszczędzić na przedświątecznych zakupach spożywczych :-) Jak skorzystać z tej promocji?

50 zł na zakupy w Carrefour - jak odebrać kartę podarunkową?

Media Markt bon na zakupy w Carrefour

  1. W czasie trwania promocji (do 12.12) zrób zakupy w Media Markt za min. 500 zł.
  2. Każde wydane 500 zł to karta podarunkowa o wartości 50 zł do wydania w sklepach Carrefour.

Karty podarunkowe będą wydawane razem z zamówieniem. W zależności od tego, ile wydacie na swój sprzęt w Media Markt, otrzymacie bony będące wielokrotnością 50 zł. Pamiętajcie tylko, że każde 500 zł w Media Markt to 50 zł do wydania w Carrefour. Jeśli więc kupicie smartfona za kwotę 1300 zł, w prezencie otrzymacie bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Carrefour.

Przykład

Media Markt bon na zakupy w Carrefour

Poszukujecie świątecznych prezentów? Gadżety elektroniczne należą do najbardziej pożądanych upominków na Boże Narodzenie. Możecie więc sprawić komuś ogromną radość, a jednocześnie oszczędzić na zakupach spożywczych, które przed świętami i tak będziecie musieli zrobić. W jakich jeszcze supermarketach i sklepach z elektroniką warto szukać promocji? Podpowiadamy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close