logo

Media Markt: jak odebrać 50 zł na zakupy w Carrefour?

05kwi 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wasza przedświąteczna lista zakupów pęka w szwach? Przed Wielkanocą szukacie oszczędności, które pozwolą jakoś przetrwać ten trudny sezon zakupowy? Teraz za zamówienie w Media Markt możecie zgarnąć bony na zakupy w sklepach Carrefour o wartości 50 zł! Szczegóły promocji publikujemy w naszym artykule.

Reklama

Doskonale wiemy, że sezon przedświąteczny może mocno nadszarpnąć domowym budżetem. Kupno drobnych upominków dla najmłodszych, dekoracji wiosennych, zrobienie zakupów spożywczych, z których przygotujecie tradycyjne potrawy, to wielkanocne koszty każdej przeciętnej rodziny. Dlatego właśnie warto zaglądać na naszego bloga GdziePromocja.pl w poszukiwaniu okazji do... OSZCZĘDZANIA! A te w kwietniu z pewnością Wam się przydadzą.

Na jedną z nich natrafiliśmy właśnie w sklepie Media Markt, gdzie do 10.04 za zakupy na określoną kwotę będziecie mogli otrzymać w prezencie bon do Carrefoura. Możecie więc połączyć przyjemne z pożytecznym, kupić wielkanocne upominki od zajączka i przy okazji oszczędzić na przedświątecznych zakupach spożywczych :-) Jak skorzystać z tej promocji?

50 zł na zakupy w Carrefour - jak odebrać kartę podarunkową?

Media Markt bon na zakupy w Carrefour

  1. W czasie trwania promocji (do 10.04) zrób zakupy w Media Markt za min. 500 zł.
  2. Każde wydane 500 zł to karta podarunkowa o wartości 50 zł do wydania w sklepach Carrefour.

Karty podarunkowe będą wydawane razem z zamówieniem. W zależności od tego, ile zapłacicie za swój sprzęt w Media Markt, otrzymacie bony będące wielokrotnością 50 zł. Pamiętajcie tylko, że każde 500 zł w Media Markt to 50 zł do wydania w Carrefour. Jeśli więc kupicie smartfona za kwotę 1300 zł, w prezencie otrzymacie bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Carrefour.

Przykład 

Media Markt bon na zakupy w Carrefour

Przy zakupie smartfona Huawei Y6 2018 za 549 zł, otrzymacie w prezencie 50 zł na zakupy w Carrefour. Informacja o udzielonym bonie i jego wartości jest zamieszczona przy każdym produkcie, którego cena przekracza 500 zł :-) Możecie też pomyśleć od razu o wielkanocnych upominkach i w ramach tej akcji kupić dla pociech drobne prezenty. Sami siebie również możecie rozpieścić - czasami można pomyśleć o sobie! Od dawna marzycie o nowym, większym telewizorze? Nic prostszego :-) Możecie połączyć przyjemne z pożytecznym i oszczędnym.

Media Markt bon na zakupy w Carrefour

Zakup telewizora + bon na 200 zł do Carrefour = tańsze zakupy przedświąteczne :-) 

W jakich jeszcze supermarketach i sklepach z elektroniką warto szukać promocji? Podpowiadamy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close