logo

Media Markt: 50 zł zwrotu za zakupy na kartę podarunkową

10sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W najbliższym czasie planujecie zakup nowego sprzętu do domu lub chcecie wymienić swój dotychczasowy model telefonu na nowszy? Teraz za zakupy w Media Markt otrzymacie 50 zł zwrotu za każde wydane 500 zł do wykorzystania właśnie w tym sklepie. Jak skorzystać z tej promocji?

Reklama

Jeżeli rozglądacie się właśnie za nowym telewizorem, Wasza lodówka odmówiła posłuszeństwa lub po prostu chcecie wyposażyć swój dom w nowy sprzęt, świetnie się składa :-) Teraz każdy zakup o wartości minimum 500 zł to 50 zł zwrotu na kartę podarunkową do wydania na kolejne zakupy w sklepie Media Markt

Jak uzyskać 50 zł zwrotu lub więcej?

Media Markt zwrot 50 zł na kartę podarunkową

To bardzo proste! :-) Nie potrzebujecie żadnych dodatkowych kodów rabatowych. Wystarczy, że zakupicie wybrany sprzęt w Media Markt za minimum 500 zł, a karta podarunkowa o wartości 50 zł lub więcej zostanie Wam dostarczona razem z zamówieniem. W przypadku skorzystania z tej promocji stacjonarnie, będziecie ją mogli odebrać w punkcie informacyjnym danego sklepu.

Czas trwania promocji:

  • sklepy stacjonarne - do soboty 12.01
  • sklep internetowy - do niedzieli 13.01

Pamiętajcie, że 50 zł zwrotu na kartę dostaniecie za każde wydane 500 zł, więc jeśli kupicie telewizor za 2300 zł, na karcie otrzymacie aż 200 zł, które będziecie mogli przeznaczyć na kolejne zakupy w Media Markt :-) Poniżej zamieszczamy dla Was przykładowe produkty i wysokość karty podarunkowej jaką otrzymacie przy ich zakupie.

50 zł, 100 zł, 200 zł - ile zyskasz?

Media Markt zwrot 50 zł na kartę podarunkową

Media Markt zwrot 50 zł na kartę podarunkową

Media Markt zwrot 50 zł na kartę podarunkową

Media Markt zwrot 50 zł na kartę podarunkową

Media Markt zwrot 50 zł na kartę podarunkową

Jeśli i tak mieliście w planach zakup nowego sprzętu, koniecznie zróbcie to teraz i skorzystajcie z tej okazji w Media Markt. Dzięki zwrotowi, który otrzymacie na kartę podarunkową, będziecie mogli później dokupić sobie dodatkowe sprzęty (np. małe AGD) lub akcesoria :-) To oczywiście nie koniec promocji, jakie dla Was mamy. Gdzie jeszcze z nich skorzystacie na sprzęt RTV i AGD?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close