logo

Media Expert i Electro sprzedają lódowki pełne PEPSI!

17lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

4

Cały czas trwa promocja "PEPSI GRATIS", w której każdy, kto kupi lodówkę, otrzyma spory zapas schłodzonych puszek Pepsi. Wyobrażacie sobie lepszą promocję na upalne letnie dni? My też nie :)

W jaki sposób zdobyć zimne puszki ulubionego napoju? Warunek jest tylko jeden - wystarczy, że w sklepie Media Expert lub Electro kupimy lodówkę objętą promocją za minimum 999zł - to wszystko! Po dokonaniu zakupu pozostanie nam jedynie odebranie promocyjnych puszek Pepsi.

Wielbiciele Pepsi powinni wiedzieć, że w przypadku tej promocji lepiej zainwestować w nieco droższą lodówkę, ponieważ im wyższa cena, tym większa liczba puszek w prezencie :) I tak:

  • Kupując lodówkę w przedziale cenowym od 999 do 1499zł odbierzemy 24 puszki
  • Dwa razy więcej, bo 48 puszek zgarniemy, jeżeli kupimy lodówkę w cenie powyżej 1499zł
  • Z kolei kupując lodówkę Side&Side dostaniemy zapas na całe wakacje - aż 72 puszki PEPSI!

Fani PEPSI! Mamy dla Was dobrą wiadomość - nie musicie od razu wykańczać posiadanej obecnie lodówki, ponieważ promocja trwa aż do 31 sierpnia. Możliwe więc, że do tego czasu potrzeba posiadania nowego sprzętu pojawi się samoistnie :)

Tych, którzy nie są fanami Pepsi i nie odczuwają potrzeby posiadania jej zapasu w lodówce, zachęcamy do zapoznania się z innymi promocjami i atrakcyjnymi cenami lodówek:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close