logo

Meble z rabatami: Agata, Black Red White, SODO i inne!

24maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Myślisz o przemeblowaniu swoich czterech kątów? Sprawdź aktualne promocje oraz rabaty obowiązujące w salonach meblowych. Zmień styl swoich wnętrz niskim kosztem!

Reklama

Wiosenne porządki zrobione? Pogoda sprzyja różnego rodzaju aktywnościom, do których może zaliczać się na przykład PRZEMEBLOWANIE. Odświeżenie wnętrz zawsze pozytywnie wpływa przede wszystkim na samopoczucie mieszkańców. Zachęcamy zatem do rozejrzenia się za nowymi meblami do swojego domu. Tym bardziej, że w wielu salonach meblowych (stacjonarnych i online) obowiązują teraz różne promocje!

Kupony rabatowe w Agata Meble

Zazwyczaj kupony rabatowe, które drukuje się lub wyświetla na smartfonach oraz pokazuje przy kasie, kojarzą nam się z jedzeniem albo ubraniami. Jednak Agata Meble wychodzi ponad wszelkie stereotypy i oferuje kupony rabatowe na swoje produkty. Wśród nich można znaleźć zniżki na meble, akcesoria kuchenne czy przeróżne dekoracje do wnętrz. Rabaty sięgają nawet 43%, więc warto się im przyjrzeć!

Kuchnie bez VAT w Black Red White

Ciekawa promocja została ogłoszona także w salonach meblowych Black Red White. Niestety na stronie nie są widoczne ceny, a jedynie informacja, że są one pomniejszone o wartość podatku od towarów i usług. Warto, w poszukiwaniu inspiracji, odwiedzić stronę kuchnie.brw.com.pl i zapoznać się z ofertą, a następne wybrać się do salonu stacjonarnego i choćy porozmawiać ze specjalistami o ofercie.

Outlet mebli SODO

Jak wiadomo, bardzo często taniej różnego rodzaju produkty zakupimy w outlecie. Również w luksusowych sklepach, takich jak na przykład SODO, można trafić na naprawdę korzystne okazje outletowe. Można na przykład kupić taniej meble w prowansalskim stylu. Obecna pora roku i piękna pogoda sprawiają, że do wnętrz chciałoby się wpuścić więcej światła i życia. Takie szafki i dekoracje w jasnych kolorach z dodatkiem miętowego odcienia z pewnością pozwolą wprowadzić ten plan w życie.

Promocje LoveTheSign

Na wielu ludziach ogromne wrażenie wywiera salon LOVEThESIGN, któremu poświęciliśmy niegdyś osobny wpis. Meble dostępne w tym salonie charakteryzuje przede wszystkim oryginalność. Dominuje tu także ciekawa kolorystyka. Rabaty sięgają natomiast nawet 70%. Warto przyjrzeć im się z bliska ;-)

Jak widać, nawet wnętrza można wyposażyć w korzystnej cenie! Zaoszczędzone pieniądze można na przykład wydać na stylowe dodatki. Takowe znajdziecie przy okazji także z rabatami - zobaczcie wszystkie promocje i kupony rabatowe obowiązujące na elementy do wyposażenia domu. Pamiętajcie, że wprowadzenie zmian w Waszych domach to także pierwszy krok do poprawy samopoczucia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close