logo

Meble w Biedronce w niskich cenach. Czy warto je kupić?

14wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Biedronka ewoluuje! Choć już od dłuższego czasu sklepy tej sieci przestały być wyłącznie miejscem, w którym kupić można jedynie podstawowe produkty spożywcze, wciąż niektóre z aspektów działalności popularnej "Biedry" nie są aż tak popularne. Chodzi np. o meble, które teraz można kupić w naprawdę niskich cenach. Czy warto?

Koszyki z towarem, które raz lub dwa razy w tygodniu zapełniane są produktami z czasowej gazetki Biedronki, nieraz przeżywają prawdziwe oblężenie klientów żądnych zdobycia artykułu w dobrej cenie. Ostatnio, sądząc po taśmach przy kasach i wykładanych na nich zakupów, prawdziwym hitem były tzw. cotton ball, czyli kolorowe dekoracyjne kule LED, które szturmem wkradają się do polskich domów, stanowiąc ciekawy element dekoracji. Ich cena w Biedronce to tylko 35 zł, podczas gdy choćby na Allegro kosztują dwa razy więcej.

Patrząc na oszczędności, jakie mogą przynieść zakupy w tej znanej sieci dyskontów, nic dziwnego, że klienci tak chętnie tam kupują. Sami często polujemy na co lepsze promocyjne kąski ;)

Wszyscy, którzy planują zmienić wystrój swojego wnętrza i nie chcą wydawać na ten cel fortuny, powinni swoje kroki skierować do Biedronki. Od dziś (14.09) dostępna jest tam kolekcja mebli w bardzo korzystnych cenach, a wśród nich m.in.:

* Komoda Bianco za 199 zł

* Stolik Modern za 34,99 zł

* Komoda z siedziskeim za 129 zł

* Szafka RTV Modern za 149 zł

Czy to dobry pomysł?

Niektórzy na pewno nie uważają, że kupno mebli w dyskoncie może wyjść na dobre. Fakt, oszczędność jest niezaprzeczalna, nawet design oferowanych mebli jest nowoczesny, jednak czy jakość w tym wypadku idzie w parze z ceną?

"Biedronkowe" meble produkowane są przez firmę Meblomaster z Węgrowa. Na filmiku widać jak powstają:

Co ciekawe, meble tego samego producenta można kupić m.in. w Jysku, ale około dwa razy drożej!

W świetle powyższych argumentów stwierdzamy, że jeśli twój budżet jest ograniczony, ale chcesz coś więcej niz meble z kartonu, chyba warto pomyśleć o tych "biedronkowych".

Oczywiście nie tylko w Biedronce zdarzają się meble w dobrych cenach. Czasem korzystne promocje pojawiają się w popularnych sklepach meblarskich, takich jak BRW czy VOX. Poniżej sprawdzicie na jakie aktualnie obniżki można liczyć:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close