logo

Meble ogrodowe - gdzie promocje i wyprzedaże na koniec sezonu?

28sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nieuchronnie zbliżamy się już do końca wakacji. Pierwsze, opadające liście zwiastują powoli nadejście jesieni. Na koniec sezonu letniego wiele sklepów z wyposażeniem do ogrodu ogłasza wielkie wyprzedaże. Gdzie z nich skorzystacie i kupicie meble ogrodowe w promocji? Sprawdziliśmy!

Reklama

Niestety, wakacje zaraz dobiegną końca i nieuchronnie, wielkimi krokami zbliżamy się do końca lata. Zanim jednak liście na dobre zaczną opadać z drzew, a u nas zagości iście jesienna aura, w sklepach ze sprzętem i wyposażeniem ogrodu skorzystacie z atrakcyjnych wyprzedaży. Większość sklepów i hurtowni chce opróżnić swoje magazyny i zrobić w nich nieco więcej miejsca na jesienne i zimowe produkty. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie kupicie ogrodowe meble na koniec sezonu w promocji!

Meble do ogrodu w promocji

Jeżeli przez cały sezon nosiliście się z zakupem nowych mebli do ogrodu, ale przerażały Was wysokie ceny, końcówka wakacji to doskonały moment na skorzystanie z wyprzedaży i promocji! A te znajdziecie nie tylko w znanych sieciówkach typu Leroy Merlin czy Castorama, ale również w supermarketach i mniejszych sklepach z wyposażeniem ogrodu.

1. Leroy Merlin

Na wyprzedaży online w Leroy Merlin kupicie zarówno gotowe zestawy mebli ogrodowych w komplecie ze stołem i krzesłami, jak i pojedyncze meble.

-> Zestaw metalowych mebli ogrodowych (stół, 6 krzeseł, parasol) - 549 zł zamiast 698,88 zł:

Meble ogrodowe wyprzedaż promocja

Jeżeli nie potrzebujecie całego kompletu mebli lub do obecnych chcecie dokupić jedynie więcej krzeseł, które pomieszczą wszystkich gości na grillu, je również kupicie na wyprzedaży w Leroy Merlin:

 Meble ogrodowe wyprzedaż promocja

  1. Krzesło ogrodowe - 179 zł zamiast 248,88 zł
  2. Krzesło do ogrodu - 99,88 zł zamiast 148,88 zł
  3. Krzesło ogrodowe - 125 zl zamiast 183,88 zł

2. Jula

W sklepie Jula również znaleźliśmy wiele okazji na meble ogrodowe na koniec lata. Sami zobaczcie!

Meble ogrodowe wyprzedaż promocja

Te i wiele innych mebli ogrodowych kupicie w niższej cenie w sklepach Jula jeszcze do 9 września.

3. Castorama

Co prawda wielka wyprzedaż w Castoramie rozpocznie się dopiero 29 sierpnia, ale już teraz końcówki serii wybranych mebli do ogrodu kupicie w mocno obniżonych cenach.

Meble ogrodowe wyprzedaż promocja

4. Vida XL

To jeden z tych sklepów, w którym znajdziecie całą masę promocji na meble ogrodowe, przecenione nawet o 50%! Jeśli więc szukacie nowego zestawu lub kolejnych elementów uzupełniających meble, które już macie - koniecznie zajrzyjcie na stronę Vida XL!

Meble ogrodowe wyprzedaż promocja

Koniec sezonu letniego to świetny moment na zakup nowych mebli do ogrodu oraz innych elementów wyposażenia. Właśnie teraz skorzystacie z największych okazji! A gdzie jeszcze czekają na Was ogrodowe promocje? Sprawdźcie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close