logo

Meble bez VAT w Black Red White

23sty 2017

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Wallas

0

Twoja kuchnia potrzebuje odświeżenia? Nie czekaj na zmiany do wiosny - tym bardziej, że w Black Red White trwa promocja, dzięki której zmienisz oblicze swojej kuchni ze sporym rabatem. Wszystkie meble kuchenne są bowiem przecenione o wartość podatku VAT.

Reklama

23% rabatu na meble

Akcja promocyjna trwa aż do 12 lutego 2017 roku - w tym czasie będzie można zrobić zakupy z naprawdę dużym upustem. Niezawsze zdajemy sobie jak dużą część kupowanych przez nas przedmiotów stanowi podatek, który sprzedający musi przekazać naszemu państwu. Jest to aż 23% wartości transakcji! W przypadku sporych zakupów, takich jak właśnie meble do kuchni, kwota ta może robić sporą różnicę. Biorąc pod uwagę, że na zestaw kuchenny przeznaczamy średnio kilka tysięcy złotych, dzięki tej promocji BRW możemy zaoszczędzić kilkaset złotych.

Kuchnia na wymiar

W swojej ofercie Black Red White posiada kuchnie w różnych stylach. Niezależnie od tego, czy poszukujesz tradycyjnych rozwiązań, czy interesują Cię nowoczesnie wyglądające meble powinieneś bez trudu znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym plusem mebli kuchennych z BRW jest fakt, że są one robione na indywidualne zamówienie. Rozwiązanie to przypadnie na pewno do gustu osobom, których kuchnie mają niestandardowy wymiar czy kształt.

Przyznajemy, że wybór mebli przez Internet może okazać się wyzwaniem - kuchnia na pewno posłuży nam przez wiele lat, lepiej więc nie dopuścić do sytaucji, w której okaże się, że wybrany przez nas kolor frontu szafek niewspółgra z kolorem paneli podłogowych czy kafelków na ścianach. Na szczęście nic straconego: promocja  "Meble kuchenne bez VAT" obowiązuje także w sklepach stacjonarnych, w których wyboru może pomóc nam dokonać wykwalifikowana obsługa.

Nie tylko meble: dekoracje z rabatem

Zima to dobry czas na zakupy - przede wszystkim dlatego, że w większości sklepów trwają wtedy megawyprzedaże. Jeżeli więc masz do wykorzystania budżet remontowy, nie czekaj na lepsze obniżki, takie mogą bowiem nigdy nie nadejść ;) Poniżej znajdziesz kilka aktualnych i bardzo atrakcyjnych promocji, z którymi łatwiej upiększysz swoje mieszkanie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close