logo

McDonald's: darmowy hamburger lub duże lody - jak odebrać?

23sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz szybko wrzucić coś na ząb? Lubisz wpadać do McDonald's na przekąski? Teraz możesz odebrać swojego ulubionego hamburgera lub duże lody z polewą za darmo! Jak to zrobić?

Reklama

Jeśli jesteście wielkimi fanami szybkiego jedzenia w McDonald's i w drodze z pracy do domu lub na wyjściu ze znajomymi lubicie wpadać na kanapki, lody lub kawę właśnie do McDonald's, teraz możecie odebrać jeden ze sztampowych produktów tej marki za darmo! Co zrobić żeby zjeść hamburgera lub lody z polewą bezpłatnie?

1. Kup dowolny produkt w McDonald's i zachowaj paragon

Jeśli często wpadasz do "Maca" na kanapki lub frytki to zapewne znajdziesz paragon w kieszni spodni lub w portfelu. Jeśli jednak nie uda Ci się go wyszperać, wystarczy, że następnym razem nie zapomnisz go zachować. To bardzo ważne, ponieważ bez niego nie będziesz mógł przystąpić do wypełniania ankiety, a co za tym idzie, odebrać darmowego cheesburgera. Przed wypełnieniem formularza z ankietą konieczne będzie podanie kodu, który znajduje się na dole paragonu.

McDonald's darmowy hamburger

Co dalej?

2. Wypełnij ankietę

Ankieta składa się z zestawu pytań zamkniętych i jednego otwartego, ale jej wypełnienie zajmuję naprawdę chwilkę - ok. 2 minut. Pytania dotyczą jakości jedzenia, obsługi oraz Waszego zadowolenia z korzystania z restauracji McDonald's -> link do ankiety.

3. Odbierz swój kupon!

Darmowy hamburger McDonald's

W podziękowaniu za wypełnienie ankiety będziecie mogli wybrać jedną z nagród - kupon na darmowego hamburgera lub duże lody z polewą. Od Was zależy, który z kuponów wybierzecie. Niezależnie od tego, każdy z nich będzie ważny przez 7 dni od daty wydania i może być zrealizowany w dowolnej restauracji McDonald's w Polsce z wyjątkiem restauracji znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryferyka Chopina w Warszawie.

Będziecie mogli go użyć przy kolejnym zakupie dowolnych produktów z oferty klasycznej w McDonald's jednak przy jednej transakcji można zrealizować tylko jeden kupon, a oferta nie obowiązuje w czasie sprzedaży produktów z oferty śniadaniowej. Mamy jednak sposób na to, żeby ze zniżek na jedzenie w McDonald's korzystać bez limitów!

Nowa dawka kuponów w McDonald's!

Kupony McDonald's

Do 27 sierpnia możecie korzystać w McDonald's z zupełnie świeżutkich kuponów na jedzenie! Tym razem w niższej cenie będziecie mogli przekąsić:

  • średnie frytki za 3 zł
  • 2 x duże lody z polewą za 6 zł
  • Chikker + średnie frytki + średni napój za 10 zł
  • McZestaw + burger za 21 zł

Szukacie jeszcze więcej zniżek na jedzenie? Poniżej kupony rabatowe do restauracji w całej Polsce!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close