logo

McDonald's częstuje poranną kawą całkiem za darmo!

16paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Z mamą, z przyjaciółkami, samemu, w drodze do pracy, do szkoły czy na biznesowe spotkanie... wstąpcie do McDonald's! Teraz codziennie do 10:30, a w weekend do 11:00 będziecie mogli poczęstować się aromatyczną kawą całkowicie za darmo.

Reklama

McDonald's kolejny raz częstuje swoich klientów poranną kawą. Codziennie do 29 października w drodze do pracy czy do szkoły, na przerwie z przyjaciółkami lub podczas służbowego spotkania możecie otrzymać aromatyczną, małą kawę czarną, białą lub cappuccino.

Jak odebrać darmową kawę?

Zazwyczaj żeby otrzymać coś w gratisie, najpierw trzeba złożyć zamówienie na określoną kwotę, a później z paragonem poprosić o swój darmowy produkt. Ale nie w McDonald's! Tutaj wystarczy tylko magiczne słowo "poproszę" żeby kawa była Wasza :-) Codziennie do 10:30 i w weekend do 11:00 na słowo "poproszę" odbierzecie w McDonald's kubeczek aromatycznej kawy 100% arabica w prezencie. Bez zamówienia, bez minimalnej kwoty i bez paragonu!

Kawa McDonald's za darmo

Wejdźcie na stronę i wyszukajcie restaurację w swojej okolicy, w której o poranku skosztujecie kawy za darmo jeszcze do 29 października.

Promocje dla kawowych smakoszy

Uważasz, że nie ma nic lepszego, jak świeżo mielona kawa o poranku, która od razu stawia na nogi? Jesteś kawowym smakoszem i gustujesz tylko w prawdziwej kawie 100% arabica. Wiemy, gdzie znajdziesz na nie promocje! Teraz w MK Cafe przy zakupie dowolnego zestawu prezentowego z darmową dostawą, otrzymacie także kawę Complete Taste za 1 grosz!

MK Cafe kawa za 1 grosz promocja

Nie ma nic lepszego, jak coś słodkiego do pysznej kawy! I to bez względu na to, czy będziecie przygotowywać ją w domu, czy też wyjdziecie do McDonald's lub kawiarni. A skoro już tak rozmarzyliśmy się w rozkoszy, wyszukaliśmy dla Was kupony na wyjścia do kawiarni w różnych miastach w Polsce:

Kawiarnie kupony rabatowe

-> kupony do kawiarni w Poznaniu

-> zniżki na wyjścia do kawiarni w Warszawie

-> kupony w kawiarniach w Krakowie

Pozostałych lokalizacji i kuponów do kawiarni szukajcie na GoDealli. A jeśli w domowym zaciszu parzycie najlepszą kawę na świecie i do szczęścia potrzebujecie tylko czegoś słodkiego, zobaczcie na poniższe zniżki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close