logo

Mc Donald's: nie tylko kupony rabatowe. Ściągnij nową aplikację i odbierz darmowe frytki

18mar 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

3

Strefa dobrych cen i wypuszczane cyklicznie kupony promocyjne, to dotychczas jedyne formy obniżki cen w McDonald's. Mamy dobrą wiadomość dla osób lubiących jadać w tej sieci restauracji szybkiej obsługi - ci, którzy pobiorą najnowszą aplikację tej sieciówki, mogą odebrać przy kasie darmowe frytki.

Nowa aplikacja i jej zalety

Nowa, oficjalna aplikacja mobilna McDonald's w porównaniu z tą dotychczasową, jest znacznie bardziej rozbudowana. Największa różnica rzuca się w oczy już przy pierwszym zetknięciu z nową "appką" - poprzednia jej wersja była po prostu kuponami promocyjnymi, które można było zrealizować w jednej z setek restauracji w całej Polsce. Obecnie znajdziemy w niej dużo nowych funkcjonalności, a wśród nich mapę ze wszystkimi lokalami sieci, wzbogaconą o nawigację, która ułatwi dotarcie do najbliższego McDonald's.

Dodatkowo, bez problemu można sprawdzić, czy w danym lokalu dostępne są dodatkowe usługi, takie jak McCafe, McDrive czy dostęp do WiFi.  W aplikacji można sprawdzić ceny produktów i wybierać te, które chcemy dodać do swoich "ulubionych". Mamy także możliwość stworzenia zamówienia z menu restauracji - nie zostanie ono zrealizowane automatycznie. Można je zapisać w telefonie lub wysłać smsem osobie, która będąc w McDonald's zrealizuje nasze zamówienie.

Po uruchomieniu aplikacji, mamy dostęp do ofert promocyjnych, które obowiązują w danym czasie. Aplikacja jest w języku polskim i jest dostępna na platformy Android, Windows Phone oraz iOS.

Darmowe frytki poproszę

Wszyscy, którzy pobiorą i zainstalują aplikacje, mogą w jednej z restauracji McDonald's odebrać darmowe frytki. Kupon upoważniający do gratisowych frytek należy aktywować jednak dopiero przy kasie - jest on bowiem wazny tylko przez 15 sekund. Nie jest to jednak specjalnie uciążliwe - wystarczy pamiętać o ograniczeniu czasowym, by cieszyć się darmowym posiłkiem;)

Na GoDealli zniżki na jedzenie

Nie przepadasz za McDonald's? A może szukasz aktualnych kodów rabatowych do innej sieciówki? Na GoDealla.pl/kupony publikujemy aktualne zniżki i rabaty, także do restauracji. Przeglądaj promocje i korzystaj ze zniżek na jedzenie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close