logo

Mazury tańsze na wakacje. Z kartą turystyczną zniżki na noclegi, gastronomię i atrakcje

10mar 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

3

Kraina Tysiąca Jezior cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów, co obserwujemy także na travel.godealla.pl. Dzięki inicjatywie Lokalnej Organizacji Turystycznej "Ziemia Mrągowska", już nie tylko w Internecie znajdziecie tanie oferty pobytu na Mazurach. W tym roku wprowadzona zostanie karta turystyczna, z którą możliwe będzie uzyskanie zniżek przy korzystaniu z atrakcji turystycznych, gastronomicznych i noclegowych.

Kierunek: Mazury

O atrakcyjności Mazur jako miejsca letniego wypoczynku nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W wakacje ten region Polski jest oblegany przez turystów w tak dużym stopniu,iż z sukcesem może powalczyć z nadmorskimi kurortami o miano topowych urlopowych kierunków. Przepiękne jeziora, duża odległość od "cywilizacji" z wielkich miast, niepowtarzalna atmosfera, no i oczywiście świeże rybki w nadbrzeżnych smażalniach, działają na podróżujących jak magnes.

Mamy dobrą informację dla wszystkich tych, którzy kochają Mazury. Od tego roku pobyt w tej pięknej części naszego kraju może być tańszy. A to za sprawą karty turystycznej, która będzie obowiazywać od 1 czerwca 2014 roku. Wszyscy posiadacze tej karty będą mogli skorzystać ze zniżek na usługi turystyczne: noclegi, gastronomię, ale również lokalne atrakcje.

Źródło: mazurycudnatury.org

Karta ta, wystawiana imiennie, kosztować będzie około 12zł. Wraz z nią turyści otrzymają broszurę informacyjną, z której dowiedzą się, w jakich hotelach, pensjonatach, punktach gastronomicznych, sklepów, muzeów, izb regionalnych czy wypożyczalni sprzętów mogą korzystać ze zniżek.

Karta będzie sprzedawana przez Lokalną Organizację Turystyczną w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej. Nie jest to jedyne miejsce, gdzie docelowo będzie można nabyć kartę zniżkową. Twórcy inicjatywy planują sprzedawać ją także w miejscach, które zostaną zgłoszone przez chętne podmioty.

Nie znamy dużo szczegółów dotyczących samej karty. Prawdopodobnie obowiązywać będzie przez miesiąc od daty zakupu. Obecnie do projektu zgłosiło się około 100 przedsiębiorców.

Tanie wypoczywanie

Opisywana Karta turystyczna nie jest jedyną możliwością zaoszczędzenia podczas wakacji na Mazurach. Wszyscy, którzy odwiedzają nasz portal wiedzą, że w zakładce Travel zawsze znajdą świeżą, jak mazurskie rybki, porcję promocji i zniżek na oferty turystyczne ;) Dzięki nim możliwe są wyjazdy tańsze nawet o 60%.

Jeżeli zaś nie uważasz się za amatora jezior, wciąz masz dużą szansę na tańsze wakacje. Wystarczy z dostępnych kategorii wybrać te, które najbardziej Cię interesują.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close