logo

Masz smaka na maka? Weź udział w konkursie McDonald's!

13gru 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Masz smaka na maka i chcesz wygrać Samsunga Galaxy S6 Edge? Weź udział w konkursie McDonald's i graj o smartfona i inne nagrody! Masz czas do 21 grudnia!

Reklama

Być może w te święta znajdziecie pod choinką nie tylko prezenty od Świętego Mikołaja, ale również od McDonald's. Wystarczy, że weźmiecie udział w przedświątecznym konkursie, w którym do wygrania jest 5 smartfonów Samsung Galaxy S6 Edge i 10 Power Banków.

Zasady konkursu McDonald's

Konkurs McDonald's

  • używając dowolnej aplikacji do robienia kolaży (np. Instasize) lub programu graficznego stwórz kolaż ze swojego zdjęcia i pobranego obrazka produktu z McDonald's: zestawiaj podobne kształty, kolory, faktury i kieruj się stylem @mamsmakanamaka
  • gotowy kolaż otagowany hashtagami #konkurs oraz #mamsmakanamaka opublikuj na swoim profilu na Instagramie, pamiętaj o ustawieniu profilu jako publiczny
  • śledź @mamsmakanamaka i czekaj na wiadomość o wygranej

O wygranej w konkursie zdecyduje komisja, która wybierze 15 najlepszych, jej zdaniem, kolaży i przyzna im miejsca od 1 do 15. Pierwszych 5 osób wygra smartfony, pozostałe 10 otrzymają Power Banki. Liczy się Wasza kreatywność, pomysłowość i estetyka. Na początek zapoznajcie się z profilem @mamsmakanamaka na Instagramie i zobaczcie, w jakim klimacie utrzymane są zdjęcia i grafiki. Na pewno uda Wam się wpaść na świetny pomysł! :) Możecie zainspirować się również zdjęciami umieszczonymi przez McDonald's na stronie konkursowej. I nie zapomnijcie zajrzeć do REGULAMINU, który automatycznie akceptujecie poprzez umieszczenie kolażu na swoim profilu instagramowym.

Zapewne czytając o McDonald's niektórym zaburczało w brzuchu. Dlatego mamy dla Was zniżki na jedzenie, które zamówicie do domu, lub dzięki którym kupicie taniej produkty spożywcze i ugotujecie coś pysznego!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close