logo

Masz numer w Orange? Skorzystaj z Groupona i odbierz gratisy

08lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Groupon i Orange łączą siły. Już teraz za symboliczną złotówkę otrzymasz bonus w wysokości 50% doładowania do Orange, czyli DODATKOWĄ KASĘ na rozmowy i SMS-y!

Pieniądze na ulicy nie leżą, ale możesz je otrzymać, jeśli doładujesz konto swojego telefonu w sieci Orange. Trwa świetna okazja - możesz kupić dodatkowe doładowanie za złotówkę na Grouponie. Wydajesz 1 zł, doładowujesz konto i zgarniasz kasę - proste! I tak większość z nas musi przynajmniej co miesiąc doładować swoje konto, więc dlaczego przy okazji nie skorzystać z tak atrakcyjnej akcji? No właśnie ;-)!

Wymień złotówkę na stówkę

Na Grouponie można kupić aktualnie kupon za 1 zł, który uprawnia do bonusu w wysokości połowy kwoty doładowania. Kwoty bonusu różnią się od siebie w zależności od wartości doładowania. Istnieje tu zasada: im więcej dajesz, tym więcej dostajesz:

  • 12,50 zł za doładowanie konta kwotą 25 zł
  • 15 zł za doładowanie konta kwotą 30 zł
  • 20 zł za doładowanie konta kwotą 40 zł
  • 25 zł za doładowanie konta kwotą 50 zł
  • 50 zł za doładowanie konta kwotą 100 zł
  • 100 zł za doładowanie konta kwotą 200 zł

Jakie są dokładne zasady? Żeby skorzystać z promocji, należy kupić groupon, wysłać kod grouponu SMS-em na bezpłatny numer 80103, a następnie wejść na stronę www.doladowania.orange.pl i doładować konto (za dostępne kwoty w przedziale od 25zł do 200zł). Wtedy bonus powinien wpłynąć na konto w ciągu 24h. Otrzymany bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange oraz Internet. Regulamin i szczegóły dostępne ->tutaj.

Chcesz otrzymać za darmo coś jeszcze?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close