logo

Masz konto w Pekao? Płać kartą i odbieraj nagrody gwarantowane

18sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Płacenie kartą się opłaca! Zwłaszcza, kiedy masz konto w Banku Pekao S.A. Teraz bowiem już za 8 transakcji kartą otrzymasz nagrodę gwarantowaną - jeden z oryginalnych gażdzetów marki Endo.

Endo to marka znana z tego, że wyróżnia się na tle innych, które tworzą odzież i zabawki dziecięce. Jak możemy przeczytać na stronie sklepu, "Priorytetem Endo, obok unikalnej koncepcji artystycznej, jest jakość detalu oraz wygoda i bezpieczeństwo najmłodszych. Endo to przemyślane konstrukcje, miękkie tkaniny dobrej jakości, staranne wykończenie i nieszkodliwe nadruki, a także przyjazna środowisku naturalnemu technologia produkcji". Misję tę zresztą bardzo łatwo dostrzec, patrząc na ubranka i zabawki dla dzieci.

Dzięki najnowszej promocji Banku Pekao S.A. każdy, kto jest jego klientem, może odebrać gadżety marki Endo - wystarczy płacić kartą MasterCard® lub Maestro® za zakupy i zbierać potwierdzenia płatności. Minimalna kwota transakcji wynosi 10 zł.

A do wygrania:

  • za 8 potwierdzeń: kubek
  • za 8 potwierdzeń: worek szkolny
  • za 8 potwierdzeń: pudełko śniadaniowe
  • za 10 potwierdzeń: poduszka-kot
  • za 10 potwierdzeń: zagłówek dziecięcy

Promocja trwa od 12.08. do 31.10.2014 roku lub do wyczerpania zapasów. A nagród jest łącznie 60 000, więc raczej starczy dla każdego :) Jeden uczestnik może odebrać tylko jedną nagrodę danego rodzaju, co oznacza, że możesz zgarnąc maksymalnie 5 nagród (po jednej z każdego rodzaju). Nam szczególnie przypadła do gustu poduszka-kot :) Na szczęście, jesteśmy klientami tego banku i już rozpoczęliśmy zbieranie dowodów płatności. Zachęcamy Was do podobnej aktywności: w końcu i tak płacicie kartą w sklepach, wystarczy więc zachować potwierdzenie i potem odebrać swoją nagrodę gwarantowaną w jednej z wybranych placówek Banku Pekao S.A. Listę oddziałów, gdzie można odebrać nagrodę, a także szczegółowe zasady promocji, znajdziecie w regulaminie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close