logo

Mamy mega rabaty dla książkoholików!

19sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Myślisz o domowej bibliotece? Dzięki aktualnym promocjom na książki możesz spełnić swoje marzenie! Zobacz najlepsze rabaty w znanych księgarniach. Nasz przegląd dedykujemy wszystkim molom książkowym =)

Reklama

Książka w każdym domu!

Przyznajesz z żalem, że kupowałabyś więcej książek, gdyby nie były drogie? Nic bardziej mylnego, bo nawet z bardzo okrojonym budżetem możesz znaleźć coś dla siebie. Sekret tkwi w przecenach. Na szczęście nie musisz tracić czasu na szukanie zniżek, bo zrobiliśmy to za Ciebie. Już dziś zapoznaj się z rabatami w wybranych księgarniach.

Ravelo: promocja do -80%

Ravelo maksymalnie obniża ceny. Na wyprzedaży, poza tytułami z rabatem do 80%, znajdziesz nowości po okazyjnej cenie. Bądź na bieżąco z literackimi trendami i zakup jedną z premier wydawniczych! Szczególnie polecamy "Moje córki krowy" Kingi Dębskiej. Pozycję przeceniono o 25%. To nie koniec promocji. Dodatkowo Ravelo proponuje rabat 50% na trzecią książkę!

Ravelo nowości

Nexto: poznaj Chiny z rabatem 40%

Nexto poszerzy Twoje horyzonty. W księgarni czekają na Ciebie książki o Chinach z rabatem 40%. Wyprzedażą zostały objęte najciekawsze pozycje opisujące ten fascynujący kraj. Ponadto Nexto przecenia literaturę młodzieżową (do -45%) i książki Ewy Karwan-Jastrzębskiej (-40%).

Nexto promocja Chiny

Matras: wielka wyprzedaż do 70%

Wielka wyprzedaż w Matrasie jest doskonałym pretekstem do powiększenia prywatnego księgozbioru. Przeceniono książki dla dorosłych i dzieci. Znajdują się wśród nich powieści obyczajowe, biografie, science fiction i wiele innych gatunków! Nasz typ to zbiór listów Johna Lennona.

Matras książki promocja

Empik: upusty do 85%

W Empiku trwa wyprzedaż do -85%. Na co warto zwrócić uwagę? Na pierwszy plan wysuwają się kryminały. W księgarni znajdziesz śmietankę autorów prozy z dreszczykiem. Do wyboru są polscy i zagraniczni pisarze. Jest to oferta w sam raz na zimowe wieczory.

Empik wyprzedaż 2016

Zniżka goni zniżkę

Promocje opanowały rynek książki. Zobacz inne rabaty, które czekają na Ciebie w sklepach. Jak zwykle świeże, jak zwykle atrakcyjne!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close