logo

Majówka z dziećmi - oferty do 150zł

23mar 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Majówka to wspaniały moment na spędzenie czasu razem z rodziną. Wszystko budzi się do życia wraz z rozkwitającą wiosną, tak samo jak nasza energia! Gdzie się wybieracie?

Nawet krótki wyjazd z dziećmi to niesamowita frajda, bo nawet w ciągu roku szkolnego możemy się poczuć, jakbyśmy byli wszyscy na wakacjach. Rodzinne spędzanie czasu to coś, na czym zależy chyba każdemu! Jednak nie ukrywajmy, jest to też spory wydatek, dlatego warto rozejrzeć się za ofertami w niższych cenach. Wybraliśmy kilka z nich:

Majówka z dziećmi za mniej niż 150zł

Jeśli planujecie wyrwać się z miasta lub na kilka dni zmienić otoczenie, to sprawdźcie te oferty:

1. Przesieka

Wyjazd w Karkonosze to fantastyczna wyprawa dla małych i dużych! Oferta pensjonatu Markus mieszącego się nad potokiem obejmuje nocleg i wyżywienie. Pobyt dla dwóch osób to 398zł za dwie noce. Dla trzech osób jest to koszt 588zł za 2 noclegi, ale możemy zostać nawet na 6 dni lub więcej. Dzieci do lat trzech mają pobyt bezpłatny, zaś dla dzieci do 10 roku życia koszt pobytu wynosi 75zł. Oprócz tego otrzymamy rabaty do Term Cieplickich, na spływ kajakowy lub raftingowy oraz możliwość korzystania z basenu zewnętrznego.

2. Władysławowo

Ośrodek jest położony tylko 350m od morza! Dzieci do lat 3 mają pobyt za darmo, a do tego mają dostępny plac zabaw, więc nawet jeśli Bałtyk nie przykuje ich uwagi, to z pewnością huśtawki i zjeżdżalnie zapewnią dużo radości. Pokoje są wyposażone we wszelkie udogodnienia dla maluchów: wanienki, nakładki na WC, nocniki, podesty, łóżeczka turystyczne i krzesełka do karmienia.

3. Zakopane

Pobyt ze śniadaniami w pensjonacie wyposażonym we wszelkie udogodnienia (szczególnie powinny sposobać się chłopcom - bilard, dart, pikarzyki). Dzieci do lat 3 mają pobyt bezpłatny, zaś dla dzieci do lat 8 koszt takich wczasów to 40zł za dobę.

Jeśli przypadły Wam do gustu te oferty, ale chcielibyście sprawdzić jeszcze inne możliwości, to zobaczcie na travelgodealla.pl.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close