logo

Majówka 2019 za granicą - gdzie pojechać taniej na długi weekend?

09kwi 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Majówka 2019 za granicą? Jeśli swój długi weekend majowy chcecie spędzić poza granicami Polski w jakimś pięknym miejscu, marzy Wam się wycieczka do jednej z europejskich stolic, znaleźliśmy dla Was różne opcje zagranicznych wyjazdów na początku maja! Oczywiście... nie obejdzie się bez zniżek!

Reklama

W tym roku weekend majowy może być naprawdę długi. Wystarczą tylko 3 dni wolnego od pracy żeby aż przez 9 móc odpoczywać i oderwać się od codziennych obowiązków. To w zupełności wystarczy Wam na przedwakacyjny urlop. W tym roku majówkę chcecie spędzić za granicą? Marzy Wam się wycieczka do jednej ze stolic europejskich: Pragi, Berlina, Paryża czy Wiednia? A może wolicie poodpoczywać na plaży w ciepleszym kraju i na początku maja złapać już pierwszą opaleniznę?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych Czytelników są też tacy, którzy za nic w świecie nie chcieliby wyjechać na majówkę za granicę i swój przedłużony weekend wolą spędzić nad Bałtykiem. Zanim więc przejdziemy do propozycji zagranicznych wyjazdów, mamy jeszcze coś dla miłośników odpoczynku w Polsce :-)

 

Przeczytaj również:

Majówka 2019 za granicą - oferty wyjazdów z rabatem

Mimo że do długiego weekendu majowego zostało już niewiele czasu, wciąż jeszcze nie jest za późno na rezerwację pobytu w hotelu. Pamiętajcie, że akurat tylko my w tym czasie mamy wolne, nie musicie więc martwić się o miejsce w popularnych kurortach zagranicznych.

  • Groupon na 3-dniową wycieczkę do Wiednia, Pragi lub Budapesztu:

Majówka 2019 za granicą

Na Grouponie znaleźliśmy ofertę 3-dniowej wycieczki do Wiednia, Pragi lub Budapesztu w terminie majówkowym 02-04.05. W zależności od kierunku, za wyjazd zapłacicie od 239 zł do 299 zł za osobę. W tej cenie otrzymacie 2 noclegi, transport autokarem, śniadania i opiekę pilota w czasie całej wycieczki.

Majówka 2019 za granicą

Chcecie odpocząć na plażach Chorwacji? Zwiedzić ten piękny kraj? Na stronie TravelDay znaleźliśmy ofertę wyjazdu aż na 7 dni w sam raz na majówkę (29.04-05.05) z pełnym wyżywieniem, opieką pilota i zakwaterowaniem. To wszystko w cenie 499 zł (dodatkowo płatne 30 euro na przewodnika i 70 zł na ubezpieczenie podróżne).

Majówka 2019 za granicą

Od dawna chodzi Wam po głowie wycieczka do Wilna? Możecie zrealizować swoje małe marzenie w majówkę 2019! Tym bardziej, że znaleźliśmy opcję wyjazdu idealną dla Was. Za długi weekend majowy w Wilnie zapłacicie z kuponem od KupTravel tylko 269 zł. W tej cenie: przejazd autokarem LUX, 2 noclegi ze śniadaniami, opieka pilota i zwiedzanie Wilna.

Majówka 2019 za granicą

We Włoszech na początku maja temperatury będą już na tyle wysokie, że na pewno będziecie mogli się wygrzać. Jeśli checie zwiedzić różne zakątki tego pięknego kraju, za 6-dniową wycieczkę objazdową z KupTravel zapłacicie tylko 599 zł. W tej cenie otrzymacie 2 noclegi w okolicach Rzymu i 1 nocleg w północnych Włoszech (okolice Rimini, Cesenatico, Lido di Jesolo). Dodatkowo musicie tylko przygotować się na zakup blietów wstępów.

My już się rozmarzyliśmy :-) Tęsknicie za latem i weekend majowy chcielibyście spędzić w egzotycznym miejscu? Dla tych, którzy na majówkę planują dalszą podróż, również mamy oferty wyjazdów z rabatami.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close