logo

Majówka 2018: porównanie cen produktów na grilla

27kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jesteście zdania, że majówka bez grilla to majówka stracona? Na długi weekend zaplanowaliście rozpoczęcie sezonu grillowego? Zanim udacie się na urlop, przygotowaliśmy dla Was porównanie cen wybranych produktów na grilla. Sprawdźcie, gdzie warto kupić kiełbasę, węgiel czy sos BBQ.

Reklama

Majówka nie może obejść się bez grilla? Już od kilku dni żyjecie myślą o długim weekendzie i zapachem grillowanych kiełbasek? Bez względu na to czy zostajecie na miejscu w domu czy też wyjeżdżacie na zasłużony urlop - możecie skorzystać z okazji i na dobre rozpocząć sezon grillowy 2018. Sprawdziliśmy, w jakich sklepach najtaniej kupicie produkty na grilla: kiełbasę, węgiel, sos barbecue. W naszym zestawieniu cenowym znajdziecie takie sklepy, jak:

Lidl grill porównanie cen produktów na grilla

Nie macie jeszcze swojego grilla? Szukacie zniżek na sprzęt grillowy? Wiemy, gdzie znajdziecie promocje na grille węglowe i gazowe.

Porównanie cen produktów na grilla

Kiełbasa śląska - cena za 1 kg.

Sklep Cena
Biedronka 8,20 zł - cena przy zakupach za min. 50 zł.
Auchan 8,24 zł
Lidl 9,90 zł
Tesco  9,79 zł
Carrefour 13,99 zł

Najmniej za kilogram kiełbasy śląskiej na grilla zapłacicie w Biedronce - tylko 8,20 zł za 1 kg. Ale cena ta obowiązuje przy łącznych zakupach na kwotę minimum 50 zł. Jeżeli więc macie iść do Biedronki tylko po kiełbasę, wtedy bardziej opłaca Wam się kupić ją w Auchan lub Lidlu.

Węgiel drzewny - cena za 2,5 kg.

Sklep Cena
Biedronka 2,99 zł - cena przy zakupach za min. 50 zł.
Lidl 4,50 zł - cena przy zakupie 2 szt.
Tesco 6,99 zł
Carrefour 7,99 zł
Auchan 8,99 zł

Za węgiel drzewny do grilla, podobnie jak za kiełbasę śląską, najmniej zapłacicie w Biedronce, ale w tym przypadku także obowiązuje minimalna kwota zamówienia 50 zł. W Lidlu natomiast, przy zakupie 2 szt. węgla drzewnego, za każdą z nich zapłacicie w promocji 4,50 zł za sztukę.

Sos barbecue Heinz:

Porównanie cen produktów na grilla

  • Auchan - 4,88 zł
  • Tesco - 4,89 zł
  • Carrefour - 5,75 zł
  • Biedronka - 5,99 zł

Wiecie już, gdzie w dobrej cenie kupicie kiełbasę, węgiel i sos BBQ na grilla :-) Teraz pewnie już nie możecie doczekać się pewnie pierwszego grilla w tym sezonie! My również! :-)

Dla wszystkich, którzy chcą zabrać grilla także na majówkową wycieczkę, mamy jeszcze jedną okazję. Za grilla jednorazowego zapłacicie w Lidlu tylko 5,49 zł.

Lidl grill porównanie cen produktów na grilla

Takiego grilla możecie zabrać ze sobą wszędzie (pamiętajcie tylko, żeby rozpalać go w miejscach do tego wyznaczonych). Gdzie jeszcze na majówkę skorzystacie z promocji? Mamy listę zniżek na długi weekend!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close