logo

Majówka 2017 z PKP - gdzie taniej pociągiem w weekend majowy?

25kwi 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Udało Ci się zarezerwować jakiś fajny nocleg na Majówkę? A może planujesz grilla u przyjaciół albo romantyczny weekend majowy ze swoją drugą połówką? Fantastycznie! Teraz tylko pomyśl jak, gdzie, kiedy i ZA ILE pojedziesz na tę Majówkę :-)

Reklama

Na początku warto pamiętać o tym, że, jeśli chodzi o podróżowanie pociągami, to w Polsce mamy różnych przewoźników i firmy obsługujące dane marki. Wyróżniamy między innymi firmy REGIO i InterREGIO, PKP, Koleje Wielkopolskie, Arriva RP i inne. Ci polscy przewoźnicy kolejowi mają oczywiście inny zakres i lokalizację działania, a także proponują przeróżne oferty. Jako specjaliści promocji szukamy oczywiście tańszych opcji nie tylko na kupowanie ciuchów i kosmetyków, ale również na podróżowanie, dlatego właśnie proponowaliśmy Wam między innymi podróże za pośrednictwem aplikacji UBER czy Bla Bla Car.

Dziś jednak będzie inaczej... Dziś dbamy o ekologię ;-) Zamiast podróżować samochodem, przesiądź się do pociągu! Czasem jest szybciej, wygodniej, jest mniej korków i więcej nowych ludzi do poznania. A jeszcze z tymi promocjami, które dla Was mamy: BĘDZIE JESZCZE TANIEJ.

Promocje na pociąg - Majówka

Słynne Przewozy Regionalne, czyli obecnie już POLREGIO, oferują masę promocji, nie tylko na Majówkę:

  • Bilet turystyczny: od piątku godz. 18:00 do poniedziałku godz. 6:00 można kupić tak zwany "bilet turystyczny", którego cena to 39 zł brutto - o ile chcemy podróżować tylko pociągami REGIO, bądź 45 zł brutto, jeśli chcielibyśmy rozszerzyć tę promocję o pociągi osobowe przewoźników Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Małopolskie i Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy naprawdę dużo podróżują w weekendy! :-) Można to idealnie połączyć z Majówką.
  • Majówka z POLREGIO: to bardzo podobna promocja do poprzedniej, jednak jest rozszerzona specjalnie na Majówkę. Od 28 kwietnia, od 18:00 do 8 maja do 6:00 osoby poniżej 26 roku życia kupują bilet za 49 zł brutto, osoby powyżej 26 roku życia za 95 zł i będą mogły odbyć NIEOGRANICZONĄ LICZBĘ PRZEJAZDÓW. Promocja ograniczona jest jedynie wiekowo, nawet jeśli masz 25 lat, ale nie jesteś studentem czy uczniem, to i tak załapiesz się na promkę!
  • TY i raz, dwa, trzy: nie od dziś wiadomo, że podróże w grupie są po prostu... LEPSZE :-) W ofercie "TY i raz, dwa, trzy" jedna osoba płaci za swój bilet w cenie standardowej, natomiast bilety reszty są tańsze o około 1/3 standardowej taryfy. W ramach tej oferty możecie podróżować taniej pociągami Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie i Koleje Małopolskie.
  • REGIO Senior: wiadomo, że podróże są przeznaczone nie tylko dla dwudziestolatków. Osoby, które przekroczyły 60. rok życia mają 25% na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach pociągów REGIO i Kolei Dolnośląskich. Może planujesz Majówkę z dziadkami? ;-)

Promocja PKP Majówka

Jeśli chodzi o PKP Intercity, to niestety nie ma specjalnej oferty promocyjnej na Majówkę, ale zawsze możemy skorzystać z promocji:

  1. Razem raźniej, razem taniej, czyli z biletu rodzinnego z 30% zniżki. Z ogferty mogą skorzystać grupy od 2 do 5 osób, z czego jedna osoba to dziecko poniżej 16. roku życia.
  2. Kolejna stała promocja PKP Intercity to kupowanie biletów wcześniej, czyli np. z rabatem 30%, 20% i 10%.
  3. W każdy czwartek natomiast bilety express dostaniemy już od 29 zł.

Którą z powyższych opcji się zainteresujesz? :-)

Koleje z promocjami

Koleje Wielkopolskie natomiast proponują na przykład Przejazdy Grupowe, gdzie na każde 10 osób 1 osoba podróżuje GRATIS :-) Czasem fajnie być dziesiątą osobą :-D

Koleje Śląskie we współpracy z Kolejami Czeskimi stworzyły specjalną ofertę, w której możemy kupić już od 34 złotych na nieograniczoną liczbę przejazdów w ciągu 24 godzin!

To zatem świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią podróżować na szynach, a nawet dla tych, którzy nie lubią - jesteśmy pewni, że tak tanie bilety przekonają Was do kolei!

Z przymrużeniem oka, tym miłym akcentem życzymy Wam udanych podróży na Majówkę! Dodatkowo, mamy dla Was jeszcze duuuużo kuponów rabatowych na jedzenie, żebyście nie zgłodnieli w trakcie podróży :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close