logo

Majówka 2017: porównanie cen produktów na grilla

28kwi 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Majówkę zazwyczaj otwiera grill. W tym roku co prawda nic nie zwiastuje świetnej pogody, ale jesteśmy przeoknani, że część z Was i tak skusi się na to, żeby przygotować i rozpalić pierwszego w tym roku grilla. Gdzie najtaniej kupicie kiełbasę, musztardę czy brykiet? Porównaliśmy ceny!

Reklama

Grill, pieczone kiełbaski czy przypiekany chleb to jedne z tych rzeczy, za którymi tęskni się całą zimę. Dlatego jeśli pojawia się taka okazja, jak długi weekend majowy, po prostu nie można jej przegapić i trzeba rozpalić grilla, nawet jeśli pogoda temu nie sprzyja. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to czy zostajecie w domu czy też wybieracie się w góry lub nad morze, w planach na pewno macie zjedzenie pysznych kiełbasek :-) Przygotowaliśmy dla Was zestawienie cen najbardziej popularnych produktów, bez których żaden grill się nie obędzie: kiełbasek, musztardy i węgla. W naszym porównaniu znajdziecie ceny takich sklepów, jak:

Sezon grillowy czas zacząć! :-)

Porównanie cen produktów na grilla

Węgiel drzewny 2,5 kg

Sklep Cena
Lidl 6,99 zł
Biedronka 6,99 zł
Tesco 7,49 zł
Auchan 7,99 zł

Na węgiel drzewny załapiecie się na jeszcze lepsze okazje. Poza tym, że najtaniej kupicie go w Lidlu lub Biedronce to dodatkowo w tych sklepach oraz w Tesco trwają teraz promocje:

  • Lidl: węgiel drzewny 4,50 zł przy zakupie 2 szt.
  • Biedronka: węgiel drzewny 4,49 zł przy zakupie 2 szt.
  • Tesco: węgiel drzewny gratis przy zakupach za min. 100 zł z kartą Clubcard

Kiełbasa śląska 1 kg

Sklep Cena
Lidl 10,76 zł
Biedronka 8,90 zł
Tesco 9,99 zł
Auchan 6,66 zł

Najtaniej za 1 kg kiełbasy śląskiej doskonałej na grilla zapłacicie w Auchan - tylko 6,66 zł.

Musztarda

Sklep Cena
Lidl 2,39 zł
Biedronka 1,99 zł
Auchan 3,99 zł
Tesco 3,19 zł

Cena biedronkowej musztardy bije inne na głowę! Tam za 440 g musztardy grillowej Madero zapłacicie tylko 1,99 zł. W sam raz do kiełbasek!

Coś na złą pogodę

Wiecie już gdzie najtaniej kupicie kiełbasy śląskie czy musztardę, ale niestety istnieje ryzyko, że przez złą pogodę Wasze plany mogą nie wypalić... tak samo, jako grill :-( Co wtedy? Bądźcie przygotowani na każdą ewentualność! Znaleźliśmy dla Was promocje na grille elektryczne, które sprawdzą się w każdych warunkach. Ceny zaczynają się już od 37,49 zł:

RTV EURO AGD promocje

Takie okazje znajdziecie w RTV EURO AGD. Jeżeli chcecie być przygotowani na każdą pogodę i mimo wszystko zjeść pyszne kiełbaski to wybierzcie się do sklepu stacjonarnego i od razu zaopatrzcie się w elektryczny grill.

Gdzie jeszcze znajdziecire majówkowe promocje? Oj, mamy ich sporo! Poniżej najlepsze promocje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close