logo

Majówka 2017 nad morzem - oferty do 50 zł za noc

24mar 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie swoją Majówkę spędzić nad morzem i rozglądacie się za tanimi ofertami wyjazdów? Mamy dla Was 3 propozycje noclegów, za które zapłacicie mniej niż 50 zł za dobę!

Reklama

Morze to zdecydowanie jeden z najczęściej wybieranych kierunków na długi weekend majowy. Co prawda o tej porze roku na kąpiele pozwolą sobie raczej tylko morsy, ale zawsze odpoczynek na plaży, złapanie promieni słońca, spacery i świeże powietrze dobrze Wam zrobią :-)

Niestety, z tego względu, że majówka to naprawdę oblegany termin wyjazdów, ceny noclegów w pensjonatach i hotelach w tym czasie idą w górę. Ale nam udało się znaleźć 3 oferty, za które zapłacicie mniej niż 100 zł za 2 osoby za dobę. Można tanio wyjechać na długi weekend? Można!

Majówka - tanie oferty wyjazdów nad Bałtyk

1. Chłapowo

W Chłapowie - małej miejscowości położonej na granicy z Władysławowem - wydacie na majówkę znacznie mniej niż sądzicie! Cena za 2 noce dla 2 osób to 149 zł. Za 1 dobę dla 1 osoby wychodzi 37,25 zł. Szałowa cena! Jeśli myślicie o długim weekendzie nad morzem to nie ma się nad czym zastanawiać - rezerwujcie pobyt w Willi Daniela!

Chłapowo Majówka Groupon

2. Jastrzębia Góra

Na Grouponie udało nam się wyszukać jeszcze jedną ofertę wyjazdu nad Bałtyk w wybranym przez Was terminie w okresie od 1 maja do 10 czerwca za 37,25 zł za noc od osoby. W Domu Wczasowym Kurpianka z pewnością odpoczniecie i zrelaksujecie się podczas swojego wypoczynku. A już na pewno jeśli pomyślicie, że tak mało zapłaciliście za nocleg! :-)

Jastrzębia Góra majówka Groupon

3. Władysławowo

Jeżeli nie Chłapowo i nie Jastrzębia Góra to może Władysławowo z rabatem 57%? W tej miejscowości turystycznej za 2 doby dla 2 osób w terminie 28.04-04.05 zapłacicie 179 zł. Troszkę więcej niż w Chłapowie czy Jastrzębiej Górze, ale w ostatecznym rozrachunku noc dla 1 osoby to koszt 44,75 zł, więc i tak bardzo dobra cena!

Majówka 2017 Władysławowo

Jeżeli bardzo się chce to naprawdę można tanio wyjechać i to w naprawdę atrakcyjne turystycznie miejsce. Oczywiście musicie być świadomi, że do 50 zł raczej nie uda Wam się znaleźć luksusowego hotelu 4* czy 5*, ale jeżeli nie jesteście bardzo wymagający i do pełni szczęścia wystarczy Wam dobry standard i łazienka w pokoju to te oferty jak najbardziej są dla Was :-) Mamy jeszcze kilka interesujących okazji, choć już nie tak tanich, ale kto wie? Może Wam się spodobają!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close