logo

Majówka 2016: porównanie cen produktów na grilla

27kwi 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Niedługo Majówka, a jeśli o niej myślimy, to w naszej głowie pojawia się świetny pomysł: może zrobimy grilla? Tak, to jest myśl! Warto zatem przed długim weekendem majowym zorientować się, w których sklepach znajdziemy najtańsze produkty na grilla.

Reklama

Przed nami długi weekend Majowy. Macie już plany na ten czas? Co powiecie na przykład na zorganizowanie grilla, o ile pogoda na to pozwoli? Przygotowaliśmy dla Was porównanie cen produktów do grilla w czterech sklepach:

  1. Lidl
  2. Mila
  3. Żabka
  4. Tesco

Pod lupę wzieliśmy trzy produkty: kaszankę, musztardę i gazowane napoje typu Pepsi, Cola czy Mirinda. Zobaczcie, w którym sklepie kupicie je najtaniej.

Porównanie cen produktów na grilla

Kaszanka

Sklep Cena za kg
Lidl 7,89 zł
Tesco 8,32 zł
Mila 8,95 zł
Żabka 9,98 zł

Musztarda

Sklep Cena za kg
Lidl 8 zł
Tesco 8,33 zł
Mila 9,42 zł
Żabka 10,87 zł

Napój

Sklep Cena za 1 l
Mila 1,25 zł
Lidl 1,50 zł
Żabka 2,79 zł
Tesco 3 zł

W dwóch kategoriach na czele tabeli stoi Lidl. Jeśli chodzi o napoje, to najtaniej kupimy je w sklepach Mila, jednak nie jest to oryginalna Coca-Cola czy Pepsi, tylko znany odpowiednik: Hoop Cola. Jeżeli chcecie zainwestować w markowe napoje, wiecie dokąd się wybrać. Jeśli natomiast szukacie najnowszych promocji na piwo, znajdziecie je w osobnym artykule: Promocje na piwo. Przygotuj się na Majówkę!

Jednak podstawą do zrobienia grilla jest oczywiście...grill! :-D Sprawdziliśmy także, gdzie można kupić ten sprzęt w najniższej cenie.

Grill

Sklep Cena
Frisco węglowy 22,59 zł
Agito węglowy 29 zł
Leroy Merlin węglowy 79 zł
RTV Euro AGD elektryczny 86,99 zł
Telezakupy Mango elektryczny99,90 zł

Jeśli dotąd nie mieliście pomysłu na spędzenie Majówki 2016, to jak widać, problem został rozwiązany! ;-) Zachęcamy także do zapoznania się z innymi, aktualnymi promocjami, organizowanymi w znanych sklepach spożywczych oraz marketach. Życzymy miłych zakupów, a następnie udanego wypoczynku!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close