logo

Magia w czerwonej kopercie: list od Mikołaja

01gru 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Wudarska

0

Wasze pociechy z pewnością niecierpliwie czekają na grudzień i pierwszy śnieg - jasny sygnał, że przyszła pora na stworzenie TEGO listu. Wyjątkowej notatki, w której zawrą wszystkie swoje marzenia. Mowa oczywiście o liście do Świętego Mikołaja.

Reklama

Miliony maluchów na całym świecie corocznie ślą swoje prośby na daleką północ, licząc, że ich list dotrze, a tej magicznej nocy odziany w czerwony kubrak sympatyczny staruszek z długą siwą brodą,  dostarczy pod ich choinki wyśnione zabawki. A gdyby tak otrzymać od niego odpowiedź...?

Teraz to możliwe! Wszystko dzięki pracy dzielnych elfów ze strony ListyMikolaja.pl. Kilka lat temu postanowiły one skontaktować się z najbardziej lubianym świętym i poprosić go, by odpisywał na listy dzieci. Negocjajce trwały długo - dwa litry gorącej czekolady zniknęły nie wiadomo kiedy ;-) - ale udało się! Od tamtej pory, za pośrednictwem strony ListyMikolaja.pl każdy rodzic może spełnić marzenie swojej pociechy.

Wyjątkowy list

List od Mikołaja to niecodzienny pomysł na prezent dedykowany Twojemu dziecku. Upominek jest w 100% osobisty, adresowany do konkretnej osoby. Na stronie dostępnych jest aż 28 szablonów - a każdy z nich możesz dowolnie modyfikować. Dopiszesz coś od siebie? A może sam chcesz stworzyć treść listu? Nie ma problemu! Wystarczy, że wykasujesz gotowy tekst. Warto zawrzeć tam jakąś osobistą, związaną z dzieckiem treść - na przykład wspomnieć o pochwale od szkolnej nauczycielki lub ulubionym zajęciu malucha. Dzięki temu podarunek będzie jeszcze bardziej spersonalizowany.

List od Mikołaja możesz zamówić już za 14,99 zł. Taki upominek będzie wspaniałym zwieńczeniem prezentów, które Twoja pociecha znajdzie pod choinką! Jak to zrobić?

  • Wybierz szablon i treść listu. Możesz ją także wpisać własnoręcznie.
  • Wpisz imię adresata na początku listu.
  • Dodaj coś od siebie na końcu - na przykład krótkie Post Scriptum lub jakąś historyjkę związaną z dzieckiem.

A może wideo?

Elfy ze strony ListyMikolaja.pl przygotowały coś także z myślą o pociechach, które zamiast czytać wolą oglądać. Dlatego za pośrednictwem portalu możesz zamówisz nie tylko wyjątkowy list, ale także spersonalizowany film wprost od sympatycznego świętego! Wystarczy kilka zdjęć, odrobina chęci i wolnego czasu, by stworzyć niezapomnianą pamiątkę. W niezwykłym, około 7-minutowym wideo Mikołaj powita Twoją pociechę po imieniu, przekaże jej wiadomość oraz wybrane przez Ciebie zalecenie. Każdy brzdąc będzie zachwycony! Więcej na temat wideo możecie dowiedzieć się tutaj.

Do wyboru, do koloru

To jednak nie wszystko! Oprócz listów i wideo od Mikołaja, na stronie możesz także zamówić dla swojego dziecka inne fantastyczne gadżety. Ozdobny dyplom od Świętego Mikołaja i renifera Rudolfa lub pocztówka od Naczelnego Elfa z pewnością ucieszą każdego brzdąca! Zapraszamy to zapoznania się z ofertą strony. Z pewnością znajdziesz tam wiele niespodzianek dla swojej pociechy!

Dla łowców promocji mamy świetną informację! Tylko dziś na stronie ListyMikolaja.pl czeka na Was wyjątkowa oferta - Tani Wtorek. Dzięki akcji po wpisaniu kodu rabatowego MIKO35 otrzymacie aż 35% zniżki na oferowane produkty!

Do świąt już coraz bliżej! Jeśli wciąż poszukujecie inspiracji i pomysłów na bożonarodzeniowe podarki dla swoich pociech, sprawdźcie najnowsze kupony i oferty na portalu GoDealla.pl. Z nami z pewnością znajdziesz upominki, które rozpromienią buzię Twojego dziecka... nie rujnując Twojego portfela ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close