logo

LOVETheSIGN: rabaty do 70% na meble i pieniądze za polecenie sklepu

30mar 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Czy można wyposażyć swoje wnętrza w luksusowy sposób i jednocześnie na tym zaoszczędzić? Dzięki nam można! Piszemy o tym, gdzie znajdziecie promocje na designerskie meble. Przy okazji będziecie mogli także zarobić na poleceniu znajomym pewnego sklepu.

Reklama

Czy przywiązujesz wagę do wyposażenia swoich wnętrz? Czy wiesz, że wystrój Twojego mieszkania może poprawić lub wręcz pogorszyć Twój humor? Kolory, formy, rozmiary - w wyposażeniu czterech kątów te aspekty naprawdę mają znaczenie.

Nowoczesność, elegancja i oryginalność - te wyróżniki składają się na charakterystykę mebli z LOVETheSIGN. Nie można powiedzieć, że te meble należą do najtańszych, a wręcz przeciwnie. Ta oferta skierowana jest do osób, którym zależy przede wszystkim na wyjątkowym designie, który odróżnia meble LOVETheSIGN od asortymentu standardowych salonów meblowych. Jednak wysoka cena produktów wcale nie oznacza, że nie mogą być one dostępne w promocji. Znaleźliśmy świetną ofertę, która może Was zainteresować!

Promocje na meble

To tylko jedna z propozycji akcji promocyjnej LOVETheSIGN. Z tego co zauważyliśmy, tak samo, jak firma kocha design, jest równie przychylna różnego rodzaju zniżkom. Rabaty sięgają nawet 70%, jednak jest jedno "ale" - promocje są ograniczone czasowo. Co znajdziemy w ofercie promocyjnej? Trafiliśmy na meble i dekoracje, które przykuwają wzrok nie tylko kontrastowymi kolorami, ale także oryginalną formą i wysokojakościowym wykonaniem.

  1. Pufa
  2. Świecznik
  3. Mapa Świata

Rejestracja i dodatkowe korzyści

Jak wiadomo, informacje o najgorętszych promocjach docierają do tych, którzy są najbliżej. Można zatem zarejestrować bezpośrednio na stronie internetowej.

Możecie także zapisać się do newslettera, dzięki któremu otrzymacie najważniejsze informacje o nowych promocjach. Sam zapis to nie wszystkie korzyści, które na Was czekają! Polecając zapis do newslettera swoim znajomym, otrzymacie na start aż 80 zł do wykorzystania. Żeby ZAPROSIĆ ZNAJOMYCH, musicie być zarejestrowani w sklepie, czyli wracamy do pierwszego punktu ;-)

Jak widać, oszczędność nawet przy zakupach z takim rozmachem, jest możliwa. Mamy także więcej rabatów na meble i elementy do wyposażenia wnętrz - zobaczcie sami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close