logo

Loteria Whiskas: wygrywaj zwrot za zakupy co 5 minut

19paź 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Twój kot kupowałby Whiskas...i gdyby wziął udział w loterii, mógłby wygrać zwrot pieniędzy za dokonane zakupy! Na szczęście nasi czworonożni przyjaciele nie mogą brać udziału w takich konkursach - za to Ty możesz! Dostaniesz zwrot za zakupy do 50 złotych, sprawdź więcej szczegółów.

Reklama

Jeżeli Twojemu kotu smakuje pokarm Whiskas, dlaczego nie postarać się o zwrot pieniędzy za zakupy? Oszczędzone pieniądze będzie można ponownie wydać na karmę dla swojego pupila - i tak w nieskończoność :-) Dla Ciebie jest to opłacalne przedsięwzięcie, a dla kota radość z codziennej przepysznej dawki popularnej karmy.

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w loterii, musisz spełnić 3 proste warunki:

  1. Kup dowolne produkty Whiskas oraz zachowaj dowód zakupu
  2. Zarejestruj paragon na www.loteriawhiskas.pl
  3. Sprawdź czy wygrałeś ;-)

Loteria trwa do 30 listopada 2015 roku, a zgłoszenia przyjmowane sa codzienne od godziny 10:00 do 19:59. Chcielibyśmy zaznaczyć, że wygrywają te osoby, które najszybciej zarejestrują paragon w ciągu 5 minut od 10:00, 10:05, 10:10 (...) itd. Szczegółowe godziny i pozostałe warunki konkursu zawarte są w REGULAMINIE.

Wygrana dla kota

Niemal wszyscy właściciele kotów oddaliby swoim futrzanym przyjaciołom wszystko, co najlepsze. Organizatorzy loterii zdają sobie z tego sprawę, dlatego nagrodą w konkursie jest zwrot za dokonanie zakupów produktów Whiskas. Jest to w pewnym sensie forma podziękowania właścicielom kotków oraz zachęcenie ich do ponownych zakupów produktów Whiskas.

Pamiętajcie jednak, że warunkiem odebrania zasłużonej nagrody jest okazanie oryginalnego paragonu, który został zarejestrowany na stronie konkursowej. Życzymy powodzenia w rejestracji paragonu i wygrywaniu nagród! Sprawdźcie przy okazji, w których sklepach zakupicie produkty dla kota i innych zwierząt domowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close