logo

Loteria w sklepach Żabka i Freshmarket - walcz o świetne nagrody

19kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz wygrać samochód, rower, albo tablet? I tak naprawdę nie robić przy tym nic innego, oprócz codziennych zakupów w ulubionych sklepach? Weź udział w loterii Żabki i Freshmarketu!

Reklama

Niezła gratka dla uczestników programów lojalnościowych Codzienne Korzyści w Żabce lub Fresh Club Przywilej Korzyści realizowanego w sklepach Freshmarket. Możesz wziąć udział w świetnej loterii! Wystarczy tylko dokonywać zakupów, tak jak codziennie, a będziecie mogli wygrać samochód, rower, albo tablet. Loteria trwa do 31 maja 2016 roku.

Zasady promocji

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest robienie zakupów w Żabce albo Freshmarkecie i zbieranie e-znaczków na swoją kartę ;-) Tak naprawdę całość można opisać w trzech krokach:

  1. Zarejestruj się lub zaloguj do progamu Żabka Codzienne Korzyści lub Fresh Club i dołącz swoją kartę
  2. Wejdź na www.loteriakorzysci.pl
  3. Wymień posiadane e-znaczki na losy w loterii

Ostatni punkt to GRAJ i WYGRYWAJ! ;-)

Nagrody w loterii

Nagrodami w tej ciekawej loterii jest:

  • 13 x Opel Astra
  • 92 x Rower Miejski Kross
  • 920 x Tablet Lenovo

 

Szansa na wygraną

Pamiętaj, że każdy e-znaczek uprawnia do nabycia jednego losu w loterii. Ponadto, w regulaminie mamy zapis, że uczestnik może dokonać zgłoszenia "va bank", co oznacza, że zgłosi wszystkie posiadane na koncie znaczki na losy w loterii. Dzięki temu otrzyma ich dwa razy więcej, gdyż w tym przypadku e-znaczki przeliczane są na losy w stosunku 1:2. Jeśli więc masz 50 e-znaczków, to otrzymasz 100 losów na loterii! A to zdecydowanie większa szansa na wygraną.

To co? Biegiem na zakupy i zbieramy znaczki! Już niedługo może będziecie mogli się pochwalić nowym autem, rowerem miejskim, albo tabletem :-D Zachęcamy także do korzystania z promocji obowiązujących w innych marketach. Zyskuj więcej na codziennych zakupach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close