logo

Loteria Vifon, czyli pieniądze w zupie

06paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zupki chińskie Vifon kojarzą się nam głównie ze studentami  i wyjazdami na biwaki/obozy. Są jednak osoby, które kupują je dla smaku, bo zwyczajnie je lubią. Niezależnie od tego,jaka jest Twoja motywacja, teraz kupno "Vifona" możesz zyskać podwójnie: zjesz coś na szybko, a do tego masz szansę wygrać 50 000 zł.

Szybko, tanio i smacznie

To zapewne nie przypadek, że Vifon startuje ze swoją loterią właśnie teraz, kiedy studenci, zmuszeni rozpoczęciem roku akademickiego, opuścili swoje domy rodzinne i pyszne obiadki, które tam mieli zapewnione. W końcu na stancji czy w akademiku jeść także trzeba, a najlepiej, by można było zjeść jak najtaniej (by pieniądze starczyły na inne przyjemności). Tanie i smaczne (jak twierdzą niektórzy) są właśnie zupy błyskawiczne Vifon, które teraz można kupić w promocyjnych opakowaniach, z kodami w środku. Kody te należy rejestrować na stronie konkursu i sprawdzać, czy do nas należy kod, który wygrywa.

Wygrana w zupie

Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić zupę błyskawiczną z kluskami marki Vifon (zupy z linii Standard 70g oraz Vifon Premium 80g (PHO 60g) opatrzone taśmą na opakowaniu). Następnie na stronie www.vifon.pl trzeba zarejestrować kod z kuponu, który znajdziemy w opakowaniach Vifonów. Zachowaj kupon z kodem.

Po zarejestowaniu, Twój kod weźmie udział w losowaniach, w których można wygrać:

  • codziennie 50 zł
  • raz w tygodniu 5 000 zł
  • w finale 50 000 zł

Nagrody o wartości 50 zł można wygrywać wielokrotnie. Szczegółowy regulamin promocji znaleźć można na stronie organizatora.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close