logo

Loteria Velvet: wygraj Hondę CR-V na urodziny marki

07mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Wallas

0

Już 20 lat obecna jest marka Velvet na półkach sklepowych w Polsce. Z tej okazji zorganizowano urodzinową promocję, w której co tydzień wygrać można 20 nagród po 500 zł. Są także nagrody główne: 5000 zł dla 5 osób oraz Honda CR-V.

Reklama

Jeżeli lubisz kupować z wykorzystaniem kodów rabatowych i promocji, jest duża szansa, że lubisz także brać udział w konkursach - w końcu za nagrody nie trzeba płacić, a właśnie o zostawienie jak najwiekszej sumy pieniędzy w naszych portfelach łowcom okazji chodzi.

Dlatego czasem opisujemy konkursy znanych i cenionych marek. Niewątpliwie do nich zalicza się także Velvet, który zachęca do wzięcia udziału w swojej urodzinowej loterii. Jeżeli kupujecie produkty Velvet, jest to okazja, z której warto skorzystać. Jeżeli nie jesteście klientami tej marki, być może cenne nagrody przekonają Was do zakupu.

Przebieg konkursu i nagrody

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • kupić dowolny produkt Velvet
  • zachować paragon
  • wypełnić formularz na stronie konkursowej lub wysłać SMS

Do wygrania co tydzień jest 20 razy po 500 zł. Można zgłaszać się wielokrotnie - w każdym tygodniu potrzebujesz jednak nowy paragon. Wszystkie zgłoszenia wezmą udział w losowaniu nagród głównych: Hondy CR-V oraz 5 nagród po 5000 zł. Ilość zgłoszeń jest nieograniczona. Paragony należy rejestrować do 9.05.2017 roku.


Szczegóły i zasady konkursu, a także listę zwycięzców znajdziecie na stronie loterii

Wasz apetyt na gratisy i nagrody urósł? Mamy kupony rabatowe, uprawniające do otrzymywania gratisów od znanych i lubianych marek. Sprawdźcie sami i wybierzcie dla siebie najlepsze rozwiązanie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close