logo

Loteria Tchibo: kup kawę i wygraj wycieczkę

24wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Ta promocja ucieszy kawoszy, zwłaszcza tych lubujących się w kawie Tchibo. Teraz każdy, kto kupuje kawę tej marki może wziąć udział w loterii. Każdego dnia do wygrania podróż dla dwóch osób do jednej z europejskich stolic kawy.

Magiczny eliksir: kawa

Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie dnia bez przynajmniej jednej filiżanki aromatycznej, mocnej kawy. Ten gorący napój nie tylko dobrze pachnie i smakuje, ma także wiele właściwości kosmetycznych i leczniczych. Wspomaganie odchudzania, zwalczanie oznaków starzenia się skóry, poprawa pamięci i koncentracji - to tylko niektóre z dobroczynnych cech kawy.

Powodów do picia kawy jest więc naprawdę wiele, a właśnie doszedł jeszcze jeden: loteria Tchibo, w której za picie, a właściwie zakup kawy tej marki, możesz wygrać dwuosobową wycieczkę weekendową do Barcelony, Wiednia lub lub Rzymu.

Pij i wygrywaj

Nagród jest aż 90: każdego dnia ktoś wygrywa niezapomnianą wyprawę. Co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygraną? Kup dowolną kawę Tchibo i zachowaj paragon. Następnie zarejestruj się na stronie loterii, podając swoje dane, a także numer paragonu. Loteria dotyczy wszystkich kaw Tchibo, także tych w kapsułach i trwa od 23.09. do 21.12.2014 roku. Można zarejestrować dowolną liczbę paragonów, co zdecydowanie zwiększa nasze szanse na wygraną.

Pamiętaj, że jeden paragon możesz zgłosić tylko raz. Zwróć także uwagę na to, by nie wyrzucić paragonu, który zarejestrowałeś - w przypadku wygranej, niezbędne będzie okazanie jego oryginału. Jeżeli zostaniesz jednym z 90 szczęśliwców, którzy polecą do Barcelony, Wiednia lub Rzymu, dowiesz się o tym telefonicznie. Szczegółowy regulamin loterii znajdziecie na stronie akcji promocyjnej.

Promocji, które mogą zainteresować miłośników kawy, nie brakuje. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą ze strony https://www.kawatchibo.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close