logo

Loteria Star Wars z Orlen. Odkryj Galaktykę Nagród!

12lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Gwiezdna promocja Orlen zorganizowana specjalnie na premierę nowej części Gwiezdnych Wojen to świetna okazja dla wszystkich fanów Star Wars. W loterii można bowiem wygrać wyjazd do Londynu na Star Wars Celebration w lipcu 2016 roku i nie tylko! Sprawdźcie jak wziąć udział w promocji i wygrać najlepsze nagrody.

Reklama

Niedawno pisaliśmy o promocjach organizowanych specjalnie na premierę nowej części Gwiezdnych Wojen "Przebudzenie Mocy" (Już niedługo premiera Star Wars! Gdzie promocja?). Teraz chcielibyśmy poinformować Was o tym, że jedyna w całym wszechświecie sieć stacji paliw podjęła się naprawdę kosmicznego zadania - z okazji premiery Star Wars: The Force Awakens, marka Orlen zorganizowała loterię z tak dużą liczbą fantastycznych nagród, że ich zbiór mógłby być nazywany galaktyką!

Loteria Orlen Gwiezdne Wojny

Jeżeli chcecie wziąć udział w loterii Star Wars, wystarczy kupić:

  • min. 25 litrów jednego rodzaju paliwa, lub
  • jedno opakowanie oleju Platinum o pojemności min. 1 litr, lub
  • towar oferowany na Stacjach Orlen za min. 10 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych oraz doładowań telefonicznych)

Przy zakupie wyżej wymienionych produktów otrzymasz zdrapkę i dowód zakupu (paragon), które należy zachować. Zdrapkę rejestrujesz na stronie www.promocjaorlen.pl

Zgłoszenia można dokonać do 10.01.2016r, a o szczegółach promocji przeczytasz w REGULAMINIE.

Nagrody

Jak już wcześniej wspominaliśmy, nagrody są naprawdę świetne, a wszyscy fani Gwiezdnych Wojen będą zadowoleni z każdej z nich. Poniżej spis wszystkich nagród, które można wygrać w loterii:

  • Nagroda główna: Voucher na wycieczkę do Londynu w dniach 14-18.07.2016r. dla 4 osób. Voucher obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie w hotelu oraz udział w Star Wars Celebration w dniach 15-17 lipca 2016 roku.
  • Figurka-stempel Star Wars w kształcie jednego z bohaterów (do wyboru: YODA, R2D2, Chewbacca, Luke Skywalker, Kylo Ren, Stormtrooper, Vader, Han Solo, C3PO, Laia)
  • Brelok - czytnik kart SD w kształcie jednego z bohaterów
  • Słuchawki Star Wars
  • Torba sportowa Star Wars
  • 100 punktów VITAY

Reklama

Premiera nowej części Star Wars 18 grudnia, do tego czasu w loterii Orlen odbędą się dwa losowania: pierwsze 17 listopada, a 4 grudnia. Kto z Was z chęcią weźmie udział w loterii? Zasady są niezwykle proste, więc z pewnością wielu z Was się skusi. Życzymy powodzenia!

Dla fanów fantastycznych opowieści, modnych gadżetów, filmów oraz gier przygotowaliśmy także zestawienie aktualnych promocji - sprawdźcie czy ta lista zawiera Wasze ulubione pozycje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close