logo

Loteria paragonowa: wyniki pierwszego losowania

18lis 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Za nami pierwsze losowanie Narodowej Loterii Paragonowej! Sprawdź kto wygrał i jaka nagroda została wylosowana. Zobacz przy okazji jak zarejestrować paragon, żeby samemu zawalczyć o wartościowe nagrody.

Reklama

Przed rozpoczęciem Narodowej Loterii Paragonowej pisaliśmy o jej zasadach oraz przyszłych terminach losowania (Weź paragon z zakupów i wygraj - loteria, jakiej nie było!). Teraz odbyło się pierwsze losowanie loterii organizowanej przez Ministerstwo Finansów i już wiemy jakie nagrody otrzyma szczęśliwy zwycięzca. Według informacji podanych podczas emisji pierwszego losowania Narodowej Loterii Paragonowej, zarejestrowano dotąd 16 927 208 paragonów. Imponująca liczba! Warto wspomnieć, że w losowaniu z 16 listopada udział wzięły "tylko" paragony zarejestrowane od 1 do 31 października. Wśród kilkunastu milionów zarejestrowanych wygrał jeden:

Loteria paragonowa wyniki

Ktokolwiek zarejestrował paragon i otrzymał numer zgłoszenia AFP821JULTX, z pewnością jest teraz bardzo szczęśliwy, ponieważ wygrał samochód Opel Astra! :-) Organizatory loterii przewidzieli jednak sytuacje, w których zwycięzca nie może odebrać nagrody, ponieważ na przykład nie posiada paragonu fiskalnego, który rejestrował na stronie loterii. Na wszelki wypadek wylosowano dwa numery rezerwowe: A9TEAYIJKER oraz A4Y70MN4L8A. Gdyby osoby posiadające ten numer zgłoszenia nie otrzymały nagrody głównej, dostaną inne - i w tym przypadku obaj uczestnicy otrzymali iPada Air 2.

Podczas losowania prowadzący powiedział bardzo tragne zdanie mówiące o tym, że paragon potwierdza uczciwość sprzedawcy wobec Państwa i wobec państwa ;-) Całkowicie się z tym zgadzamy i zachęcamy Was do zabierania dowodów zakupów, a w niektórych sytuacjach "dopraszania się" o niego.

Jak zarejestrować paragon?

Wszystkim tym, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w loterii paragonowej, przypominamy jak powinna wyglądać prawidłowa rejestracja paragonu fiskalnego. Oto 4 kroki, które dzielą Cię od wygranej w Narodowej Loterii Paragonowej:

  1. Zrób jednorazowo zakupy za min. 10 zł
  2. Wejdź na stronę loteriaparagonowa.gov.pl
  3. Zarejestruj paragon
  4. Zachowaj paragon

Do zarejestrowania paragonu służy poniższy formularz. Wszystkie pola, oprócz wyrażenia zgody na wykorzystywanie warunku, muszą zostać uzupełnione!

Formularz zgłoszeniowy

(źródło: loteriaparagonowa.gov.pl)

Po wypełnieniu formularza wybierz opcję "wyślij formularz", a następnie otrzymasz numer zgłoszenia, który będzie brał udział w losowaniu. Może następnym razem to Ty będziesz wygranym? :-) Czekajcie na kolejne losowanie, które odbędzie się już 27 listopada 2015 r. Jeżeli chcecie zrobić zakupy i dostać paragon fiskalny, na pewno otrzymacie go w tych sklepach (a przy okazji skorzystacie z najlepszych promocji!):

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close