logo

Loteria Nivea: odbierz pacynki i wygraj jeden z samochodów!

26paź 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Wiemy, że uwielbiacie loterie! W końcu kto nie kocha akcji, w których można wygrać na przykład nowy samochód? A marka Nivea ma ich aż 3! Poza nowymi autami możecie zgarnąć także urocze, kolorowe pacynki dla swoich maluchów. Szczegóły i zasady loterii znajdziecie w naszym artykule.

Reklama

Tym razem marka Nivea ma coś dla małych i dużych. Wasze pociechy, w ramach loterii, będą mogły otrzymać pacynki i stworzyć z nich całą rodzinkę. A Wy? Dostaniecie szansę wygrania jednego z nowych samochodów. Jak wziąć udział w loterii?

Zasady loterii Nivea

Loteria Nivea potrwa jeszcze do końca października (31.10.2017). Macie kilka dni żeby dołączyć do tej akcji i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Co należy zrobić?

Loteria Nivea

Loteria Nivea

  1. Kupić dowolne produkty Nivea o łącznej wartości minimum 25 zł.
  2. Zachować dowód zakupu.
  3. Wypełnić formularz, na podstawie którego będzie można odebrać pacynki i wziąć udział w losowaniu nagrody głównej.

Jak odebrać pacynki?

Obecna loteria Nivea to podwójna korzyść - dla Was i dla Waszych dzieci. Jeśli i tak korzystacie na co dzień z kosmetyków Nivea, a jednocześnie chcecie zrobić miłą niespodziankę swoim pociechom, możecie bezpłatnie odebrać dla nich zestaw 2 pacynek. Wystarczy tylko, że zalogujecie się na stronie Nivea na swoje dotychczasowe dane i wypełnicie formularz:

Nivea Lotera

Pamiętajcie, żeby zachować dowód zakupu, ponieważ w formularzu będziecie musieli podać numer z paragonu oraz załączyć jego zdjęcie lub skan. Ale to nie koniec wszystkich prezentów, jakie możecie otrzymać w ramach loterii.

Graj o samochód osobowy!

Może już niebawem to Wy zasiądziecie za kierownicą zupełnie nowego samochodu osobowego Skoda Octavia. Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu swojego wymarzonego auta, wypełnijcie formularz dostępny na stronie loterii:

Loteria Nivea

Żeby to zrobić musicie być zalogowani na stronie Nivea. Ale jeśli jeszcze nigdy nie dokonywaliście tam rejestracji - nie martwcie się! Możecie to szybko zrobić, a później wziąć udział w loterii. I oczywiście wygrać auto! Tego Wam życzymy :-) 9 listopada dowiemy się, kto będzie tym szczęśliwcem, który już niedługo zasiądzie za kierownicą nowej Skody Oktawia.

Jeszcze więcej rabatów dla dużych i małych

Dzięki tej loterii możecie sprawić przyjemność swoim pociechom, ale też sobie. Tak samo, jak korzystając z kodów rabatowych, które znajdziecie na GoDealli. Mamy dla Was zniżki dla całej rodziny! 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close