logo

Loteria Lidla: wygraj 100 zł na zakupy lub 2000 zł na podróże!

30maj 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Robicie zakupy spożywcze w Lidlu i regularnie odwiedzacie ten dyskont? Jesteście mniej lub bardziej zadowoleni ze sposobu obsługi klienta, cen i dostępnego asortymentu? Teraz, za podzielenie się swoją opinią o sklepie, możecie zgarnąć dodatkowe 100 zł na zakupy lub 2000 zł na wyjazd. Sprawdźcie, jak wziąć udział w loterii Lidla!

Reklama

Wasze zdanie i opinia jest bardzo ważna dla obsługi sklepów Lidl w Polsce. Właśnie dlatego, żeby zachęcić Was do dzielenia się nią, dyskont ten zorganizował loterię, w której możecie zgarnąć bony pieniężne do wykorzystania na kolejne zakupy lub wyjazd w serwisie Lidl Podróże. Jak wziąć udział w loterii?

Loteria Lidla - zasady

Lidl loteria

Loteria trwa dość długo, bo aż do 29.02.2020. Macie więc sporo czasu na wzięcie w niej udziału. A jak możecie to zrobić?

  1. Zrób zakupy w Lidlu na dowolną kwotę i zachowaj paragon.
  2. Wypełnij ankietę dostępną na stronie Lidla.
  3. Zadeklaruj chęć udziału i wypełnij formularz zgłoszeniowy do loterii.

Ankieta jest całkowicie anonimowa i nie powinna zająć Wam więcej niż 5 minut. Będzie ona dotyczyła właśnie zakupów w Lidlu :-) Żeby móc wypełnić ankietę i grać o jedną z nagród, na stronie loterii konieczne jest podanie numeru sklepu oraz paragonu:

Lidl loteria

Po przejściu do daleszego kroku otrzymacie dostęp do ankiety oraz formularza. 5 minut, a wygrać możecie bony na kolejne zakupy lub podróże.

Produkty wyłączone z udziału w loterii: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, karty i bony podarunkowe. Jeżel któryś z nich znajdzie się na Waszym paragonie, niestety nie będziecie mogli wziąć udziału w loterii.

Jakie nagrody w loterii?

Lidl przewidział w loterii nagrody tygodniowe i miesięczne. Do wygrania jest:

  • co tydzień - 50 bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Lidl,
  • co miesiąc - voucher o wartości 2000 zł do wykorzystania na portalu Lidl Podróże.

Wystarczy poświęcić tylko chwilkę, żeby później zrobić za darmo zakupy lub wybrać się na zasłużone wakacje :-)

Zakupy z Lidla online? Sklep internetowy już działa!

Lidl sklep internetowy

Tak, to możliwe! Od jakiegoś czasu w Polsce działa już internetowy sklep Lidla. Nie kupicie w nim co prawda pieczywa, wody i innych artykułów spożywczych, ale bez stania w kolejkach będziecie mogli w nim zamówić artykuły odzieżowe i przemysłowe, a nawet... gotowe zestawy mebli do kuchni! I to wszystko online z dowolnego miejsca! Co i jak kupicie w polski sklepie internetowym Lidl? O tym przeczytacie w naszym osobnym artykule.

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Nie chcecie czekać na szczęście i wolicie zapobiegawczo zarezerwować wyjazd, gdyby jednak nie udało Wam się wygrać w loterii Lidla? Mamy dla Was tanie vouchery na podróże!

Źródło zdjęcia głównego: https://www.fakt.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close