logo

Loteria Coca-Coli. Zdrapuj i wygrywaj!

19sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Konkursy Coca-Coli zawsze sieszą się ogromnym zainteresowaniem. Czy najnowsza akcja promocyjna przyniesie tej marce równie duży rozgłos, jak wszystkie poprzednie? Nagród łącznie jest aż ponad 200 000! Szanse na wygrane są więc naprawdę duże. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Coca-Cola znów rozdaje nagrody

Miłośnicy tego napoju kilka miesięcy czekali na okazję na zgarnięcie darmowych gadżetów. Tym razem nagrody nie są ukryte pod zakrętkami ani ektykietami. Pijesz Coca-Colę? Pamiętaj, aby kupując ją odebrać od sprzedawcy zdrapkę - to ona jest Twoją szansą na zgarnięcie nagród. A tych jest sporo, dzięki czemu szansę, że akurat Tobie uda się coś wygrać, w porównaniu do innych loterii, są duże.

Akcja promocyjna trwa do 31 marca 2016 roku. W tym czasie każdy, kto kupi przynajmniej jedną butelkę Coca-Coli lub Coca-Coli Zero, Fanty, Sprite lub Kropli Beskitu o pojemności 1,5l lub 2,25 l może odebrać od sprzedawcy zdrapkę. Aby sprawdzić, czy się wygrało, należy usunąć ochronną wartwę farby i sprawdzić co kryje się pod nią.

Co można wygrać?

  • 100 x robot kuchenny Bosch
  • 500 x blender Bosch
  • 9.900 x fartuszek
  • 165.000 x Coca-Cola 0,2l
  • 26.400 x drewniany przybór kuchenny

Coca-Cola loteria

Uwaga! Nie w każdym sklepie będziecie mogli odebrać zdrapkę za zakup napoju. Listę miejsc, w których jest to możliwe, znaleźć można na stronie internetowej organizatora konkursu. Aby ułatwić Wam poszukiwania, taką listę pobierzecie klikając w link. Znajduje się na niej aż 2 000 sklepów, w którym sprzedawcy wydadzą zdrapki oraz nagrody.

Udało się?

Jeżeli pod Twoją zdrapką znajduje się symbol nagrody:

  • w przypadku fartuszka, przyboru kuchennego lub Coca-Coli 0,2 l zdrapkę należy przkeazać sprzedawcy wraz z dowodem zakupu (paragonem)
  • w przypadku odkrycia informacji "robot kuchenny" lub "blender" należy zachować zdrapkę oraz paragon, a następnie skontaktować się z organizatorem loterii telefonicznie pod numerem (42) 636 90 97 lub e-mailowo na adres nagrody@smolar.pl, w celu ustalenia sposobu i terminu przekazania nagrody

Jak zwykle, przed przystąpieniem do konkursu, zachęcamy zapoznać się z pełnym regulaminem konkursu, który pobrać można ze strony organizatora.

Chcesz więcej?

Na blogu Gdziepromocja.pl zawsze piszemy o ciekawych akcjach i promocjach. Wchodź regularnie i sprawdzaj, co możesz wygrać, dostać za darmo, lub kupić z dużą zniżką;)

źródła zdjęć i grafik: https://imprezowymiks2015.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close