logo

L’Oréal: wyślij za darmo kartkę świąteczną

16gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Uwaga! Mamy dla Ciebie akcję, w której masz okazję pomóc dzieciom z Fundacji TVN "nie jesteś sam". Zaangażowało się w nią 4 znanych fotografów i topowe marki, w tym L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York. Tak powstały prześliczne świąteczne kartki. Ty również możesz przyłączyć się do projektu.

Reklama

Jedna kartka znaczy wiele

Udział w akcji jest bezpłatny dla nadawców pocztówek. Wystarczy, że wybierzesz jedną z prac i podzielisz się nią z bliskimi. Wysyłając do znajomych kartkę świąteczną z logiem określonej marki wspierasz podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". Od każdej dostarczonej kartki, L’Oréal Polska przekaże złotówkę na konto Fundacji. Szablony  pocztówek są dostępne na stronie "Podziel się pięknem ze wszystkimi".

TVN strona akcji

Do wyboru są projekty wyśmienitych fotografów. Pierwszą z nich jest Magda Wunsche, która stawia na ciepło w relacjach pomiędzy ludźmi. Łukasz Pukowiec, kolejny mistrz fotografii, na swoim zdjęciu uwiecznił  ducha młodości. Trzeci fotograf, Łukasz Pęcak, ukazuje piękno macierzyństwa. Ostatni z profesjonalistów, Mateusz Stankiewicz, prezentuje kobietę z klasą. Sama wybierz, która kartka najlepiej do Ciebie pasuje.

O dzieleniu się pięknem

Akcja Fundacji TVN trwa od 1 grudnia do 24 grudnia 2015 r. Możesz wybrać dwie formy wysyłki - tradycyjną i elektroniczną. Obu dokonujesz za pomocą specjalnej aplikacji. Udział w akcji wiąże się z czterema prostymi krokami:

  1. Wybierasz kartkę i sposób wysyłki
  2. Wpisujesz niezbędne dane
  3. Dodajesz życzenia świąteczne
  4. Wysyłasz gotowe zgłoszenie Organizatorom

TVN aplikacjaMożesz wysłać maksymalnie 4 kartki tradycyjną pocztą. Pamiętaj, żeby zrobić to możliwie jak najwcześniej, żeby kartki doszły na czas. W przypadku wysyłki elektronicznej nie musisz się o to martwić :)

Dawanie jest fajne

Choinka

Zachęcamy do dzielenia się z bliskimi tym, co najlepsze. My bardzo lubimy się dzielić, dlatego jak zwykle podzielimy się z Wami garścią najlepszych rabatów i promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close