logo

L’Oréal rozdaje kody na muzykę w Spotify!

02gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

"Dołącz do #CastingGirls" to konkurs przygotowany przez znaną i lubianą markę L’Oréal. Na 1600 osób czeka subskrycja na usługę Spotify Premium przez okrągłe 30 dni! Zobacz zasady i czas trwania kosmetycznej promocji...

Reklama

Żyj z pasją, nadaj życiu kolor!

"Żyj z pasją, nadaj życiu kolor" jest mottem przewodnim akcji L’Oréal. Organizatorzy zachęcają do zapisania się do newslettera #CastingGirls. Możliwość wygranej w konkursie to tylko jedna z korzyści, którą otrzymujemy po zarejestrowaniu się na stronie. Na kobiety marzące o pięknych włosach czekają porady, warsztaty i tricki publikowane w czasie promocji, ale o nich póżniej. Przejdźmy teraz do konkursu.

"Dołącz do #CastingGirls" trwa od 20 listopada 2015 r. do wyczerpania puli nagród, ale nie dłużej niż do 20 grudnia 2015 r. Uczestnik ma prawo do jednego zgłoszenia. Warto wziąć udział w konkursie L’Oréal, bo pula nagród jest ogromna (1660 darmowych subskrycji Spotify Premium przez 30 dni). Śpiesz się, bo w promocji decyduje kolejność wpłynięcia zapisów do newslettera! Darmowe słuchanie muzyki na Spotify czeka na Ciebie!

Ciekawostki o stronie CasitngGirls

Na stronie konkursowej poznasz prawdy i mity na temat farbowania. Zobaczysz 88 cudownych odcieni z farbą Casting Creme Gloss, która jest wolna od amoniaku. Czekają na Ciebie zmysłowe czernie, rudości, brązy i blondy – do wyboru, do koloru! Za pomocą specjalnej aplikacji dobierzesz idealny odcień. Ponadto poznasz 4 kroki do efektownej koloryzacji oraz sposób nakładania farby polecany przez profesjonalistów.

Porady

Czy wiesz, że według badań IPSOS z roku 2014 aż 98% polskich dziewczyn poleca L’Oréal Casting Creme Gloss? Strona marki stara się szczegółowo wytłumaczyć jej fenomen. Posiadaczki Instagrama mają niepowtarzalną okazję zasilić galerię #CastingGirls. Specjalne hashtagi przekierują ich zdjęcia na stronę należącą do L’Oréal. W galerii znajdziesz wiele włosowych inspiracji i porady blogerek.

Dla muzycznych zapaleńców

Konkurs L’Oréal i Spotify nie jest jedyną promocją związaną z muzyką. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o przecenie na płyty w Biedronce:

Artykuł zawiera praktyczne porady dotyczące doboru muzycznego prezentu dla najbliższych. Publikujemy w nim listę najciekawszych tytułów dostępnych w markecie. Jest on pozycją obowiązkową dla fanów różnego rodzaju gatunków (od lekkiego popu aż po ostre gitarowe brzmienie).

Powracając do włosów...

Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu swojej fryzury? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Poniżej prezentujemy promocje na artykuły do pielęgnacji włosów. W okresie jesienno-zimowym powinnaś szczególnie dbać o ich kondycję. Poniżej znajdziesz adresy sklepów z najlepszymi okazjami na szampony, odżywki i maski, czyli wszystko to, co włosy kochają najbardziej :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close