logo

L'Oreal MEN: zostań kierowcą na torze w Silverstone

18sie 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Dobra wiadomość dla wszystkich mężczyzn i ich kobiet, którzy od zawsze marzą o pełnej wrażeń przejażdżce po torze wyścigowym. Teraz Wasze marzenia mogą się spełnić dzięki L'Oreal MEN. Sprawdź, jak zostać kierowcą na torze w Silverstone w Wielkiej Brytanii.

Reklama

Do spełnienia marzeń wcale nie jest potrzebne wiele. Wystarczy, że zrobicie zakupy, które i tak będziecie musieli zrobić :) Macie czas do 28 sierpnia żeby wziąć udział w loterii L'Oreal Men Expert, w której do wygrania są:

  • 4 nagrody główne: wyjazd dla 2 osób do Silverstone w Wielkiej Brytanii, a w tym bilety lotnicze, transfer na lotnisko, transport na tor wyścigowy, przejazd bolidem na torze, nocleg
  • co tydzień: 3x karta przedpłacona o wartości 500 zł
  • codziennie: 5x zestaw kosmetyków L'Oreal Men Expert (żel i krem do twarzy Hydra Energetic)

Promocją objęte są wszystkie kosmetyki dla mężczyzn z serii L'Oreal Men Expert: kremy i balsamy do twarzy, żele i pianki do golenia, balsamy, żele i wody po goleniu, a także żele oczyszczające i orzeźwiające.

Jak wziąć udział w loterii?

Loreal promocja

  1. Najpóźniej do 28 sierpnia kup dowolny produkt z serii L'Oreal Men Expert w wybranym sklepie i zachowaj dowód zakupu.
  2. Maksymalnie do 28 sierpnia do godz. 23:59:59 zgłoś swój udział w loterii poprzez wypełnienie formularza z numerem paragonu oraz numerem telefonu i adresem e-mail.
  3. Czekaj na ogłoszenie wyników :) Jeśli będziesz jednym ze szczęśliwców, dostaniesz e-mail z gratulacjami. Wszyscy zwycięzcy są ogłaszani również na stronie loterii L'Oreal Men Expert.

Loreal men promocja

Każde zgłoszenie bierze udział we wszystkich losowaniach (nagroda główna, nagroda tygodniowa, nagroda dzienna), masz więc spore szanse na wygraną chociażby zestawu kosmetyków :)

-> REGULAMIN loterii promocyjnej L'Oreal Men Expert

Dzięki loterii możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i być może spełnić swoje najskrytsze marzenia. Dlaczego w liczbie mnogiej? Ponieważ nie tylko będziesz mógł zostać kierowcą bolida na torze wyścigowym, ale również zwiedzić Wielką Brytanię. A poza promocją L'Oreal mamy rabaty i zniżki na kosmetyki dla mężczyzn i kobiet. Sprawdź, gdzie kupisz produkty w promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close