logo

Lody GRYCAN za darmo na urodziny Auchan

03cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Auchan na swoje urodziny rozdaje prezenty - tym razem możemy zgarnąć 3 lody impulsowe marki GRYCAN (z łyżeczką ;-)), zupełnie ZA DARMO. Wystarczy tylko złożyć zamówienie w sklepie internetowym Auchan Direct.

Reklama

Pamiętacie jak pisaliśmy o urodzinach centrów handlowych Auchan, podczas których udostępniane były zniżki do popularnych sklepów? Teraz znów mamy dla Was świetną informację o urodzinach Auchan i promocjach z tym związanych, jednak obowiązujących w sklepie internetowym Auchan Direct.

Darmowe lody

Robi się coraz cieplej, wielu z nas pozwala sobie na zjedzenie zimnego, słodkiego loda, mniam! Auchan Direct rozdaje zatem darmowe lody, ale nie byle jakie, bo znanej oraz renomowanej marki Grycan.

Jak widzimy, akcja obowiązuje przy każdym zamówieniu aż do 7 czerwca. Zastanawiacie się może czym są lody impulsowe? :-D Niektórzy spotykają się z tym stwierdzeniem pierwszy raz w życiu. Lody impulsowe są zamrożonym deserem przeznaczonym do spożycia przez jedną osobę! Dlatego, dzięki akcji Auchan Direct, możecie dzielić radość jeszcze z dwoma pozostałymi osobami. Do każdego opakowania lodów Grycan (125 ml) dołączona jest także łyżeczka. Wygodnie, smacznie i...ZA DARMO!

Kupon na zakupy

Okazuje się, że to nie koniec dobrego! Dokonując zakupy za min. 10 zł w Auchan Direct, otrzymujemy kupon o wartości 5 zł. Bon można wykorzystać przy następnych zakupach z tym zastrzeżeniem, że musi być to zamówienie o minimalnej wartości 100 zł. Ta promocja obowiązuje do 15 czerwca, czyli trwa dłużej, niż akcja z lodami :-)

Jak widać, możecie dużo zaoszczędzić na zakupach w Auchan Direct, a dodatkowo jeszcze dostać różnego rodzaju gratisy. Kto zatem decyduje się na taką formę zakupów? Pamiętajcie, że nie musicie nawet wychodzić z domu, żeby zrobić duuuuże zakupy. Zobaczcie przy okazji także inne kupony rabatowe do sklepów spożywczych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close