logo

Listopadowe promocje w Douglasie

04lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Listopad nie będzie smutny! Nie z takimi promocjami, jak ta: Perfumerie Douglas ogłosiły właśnie Oferty First Minute na nowy miesiąc, a wśród nich artykuły przecenione nawet o 40%.

Zakupy, zwłaszcza te z  rabatami, mogą nam skutecznie poprawić humor i pomóc w pozbyciu się jesiennej chandry. Sposób na listopadowe rozpieszczanie podsunął nam własnie Douglas, udostępniając Ofertę Miesiąca, a w niej wyjątkowe kosmetyki w cenach niższych nawet o 40%.

Patrząc na baner reklamowy, ktoś mógłby nam zarzucić kolorowanie rzeczywistości - w końcu na grafice wyraźnie napisane jest, że rabaty sięgają 30%, a my twierdzimy, że ceny są obniżone o nawet 40%. Na szczęście, nasza wersja okazuje się być prawdziwą, a potwierdzają to ceny poszczególnych artykułów, przy których widać rzeczywistą wartość obniżki. Przykład: błyszczyk Gloss Design ultra blask, który możemy kupić 42% taniej lub Puder Max Factor ze zniżką 35%.

Powyższa promocja nie jest jedyną, z jakiej aktualnie możemy skorzystać w Perfumeriach Douglas. Udostępniono także kod rabatowy, który obniża kwotę zakupów o 15%. Warunki skorzystania ze zniżki są dwa: rabat jest ważny wyłącznie na m.douglas.pl (wystarczy, że wejdziesz na stronę perfumerii przez telefon komórkowy), na zamówienia za min. 139 zł. Rabat nie obowiązuje przy zakupie produktów marek: Sensai, MAC, Bobbi Brown, Philips oraz kategorii SALE.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close