logo

List od św. Mikołaja - jak zamówić z rabatem?

13lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Droga z Polski do Laponii jest daleka, dlatego dzieci już teraz piszą listy do św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. A gdyby tak 6 grudnia w Mikołajki otrzymały odpowiedź od samego Mikołaja i obok drobnego upominku znalazły także magiczną kopertę? Zobaczcie, jak zamówić list od św. Mikołaja!

Reklama

Mimo że przed 6 grudnia i Bożym Narodzeniem Mikołaj oraz jego pomocnicy są bardzo zapracowani, święty znajduje nieco czasu żeby odpisać dzieciom na ich świąteczne listy. Dzięki temu Wasze pociechy obok małego upominku mikołajkowego będą mogły znaleźć także tajemniczą kopertę z niezwykłą zawartością. Wyobraźcie sobie ich zdziwienie na twarzach, kiedy okaże się, że sam św. Mikołaj odpisał na ich list. Odpowiedź od Mikołaja będzie dla dziecka nie tylko niesamowitym przeżyciem, ale także pamiątką na lata. 

List od św. Mikołaja

Pomyślcie, ile razy, będąc jeszcze dzieckiem, zastanawialiście się, czy Mikołaj na pewno dostał Wasz list, koperta Waszych życzeń, marzeń i prezentów nie zgubiła się po drodze do Laponii, a pod choinką na pewno dostaniecie to, co umieściliście w liście do Mikołaja? Teraz Wasze dzieci mogą dostać pisemne potwierdzenie, że Mikołaj naprawdę istnieje, a wszystkie listy pociech z całego świata docierają do niego. Wiemy, jak w kilku prostych krokach zamówicie list od Mikołaja. Wyszukaliśmy dla Was także kupony rabatowe na magiczne koperty z niezwykłą zawartością.

List od św. Mikołaja - jak zamówić?

List od św. Mikołaja to niezwykły pomysł na prezent dla dziecka. Tym bardziej, że zapłacicie za niego naprawdę symboliczne pieniądze. W końcu koperta, znaczek i sama wysyłka listu z Laponii do Polski to nie taka prosta sprawa, a Mikołaj będzie miał jeszcze sporo wydatków związanych z zakupem upominków ;-) List od Mikołaja zamówicie już za 16,99 zł przez stronę internetową - przecież nawet Mikołaj musi iść z duchem czasów! :-)

Zamów w 3 krokach!

Wejdźcie na stronę Listy Mikołaja i zamówcie list w 3 prostych krokach:

List od Mikołaja

W pierwszej kolejności, musicie wybrać treść listu. To nic innego, jak szablon, który później będziecie mogli oczywiście edytować i personalizować. Później, na samym początku listu w miejscu na imię wystarczy, że podacie imię dziecka, do którego ma trafić list. Na samym końcu możecie jeszcze dopisać coś od siebie - wspomnieć o pochwale w szkole, dobrych ocenach czy szczególnych osiągnięciach. Dzięki temu list od św. Mikołaja będzie jeszcze bardziej wiarygodny!

Tak, jak wspominaliśmy, nawet św. Mikołaj korzysta z nowych technologii, dlatego Wasze dzieci zamiast listu, mogą otrzymać od niego personalizowany film. 

Jak zamówić film od św. Mikołaja? 

List od Mikołaja

Wideo od św. Mikołaja zamówicie na tej samej stronie, co list. Musicie tylko wybrać tematykę filmu i spersonalizować go poprzez:

  • wpisanie wieku i imienia dziecka
  • wybranie zalecenia od Mikołaja: "Bądź grzeczną dziewczynką", "Mocno kochaj swoich rodziców", "Bądź zawsze przygotowany do lekcji"
  • wybranie ogólnej uwagi od Mikołaja: "Wiem też, że chciałbyś być superbohaterem", "Wiem też, że bardzo kochasz swoich rodziców"
  • dodanie zdjęć: dziecka, bliskiej osoby, prezentu, domu

Gwarantujemy Wam, że każde dziecko po obejrzeniu takiego filmu zapamięta emocje mu towarzyszące w tym momencie do końca życia! W związku z tym, że przed Bożym Narodzeniem na brak wydatków narzekać nie możemy, Mikołaj pomyślał także o kuponach rabatowych, dzięki którym list lub film od niego zamówicie taniej.

Skontaktuj się z Mikołajem taniej!

Całe szczęście święty Mikołaj dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że przed Świętami budżet rodziców jest mocno nadszarpnięty, dlatego udostępnił Wam możliwość tańszego kontaktu z nim dzięki kuponom rabatowym na list od Mikołaja. Znajdziecie je na Grouponie:

List od Mikołaja Groupon

Do listu od Mikołaja warto podarować dziecku drobny upominek z okazji Mikołajek. A że przed nami sporo wydatków, na mikołajkowe prezenty również mamy zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close