logo

Lidlaki vs Świeżaki - Lidl odpowiada na akcję Biedronki

28sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Niedawno na łamach naszego bloga informowaliśmy Was o II edycji słynnego Gangu Świeżaków w Biedronce. Lidl rusza z kontratakiem. Czy Lidlaki podbiją serca dzieci?

Reklama

Musimy przyznać, że po pierwszych informacjach dotyczących I edycji akcji ze Świeżakami, czyli maskotkami w kształcie owoców i warzyw, byliśmy sceptycznie nastawieni. Po pierwsze, żeby otrzymać jednego pluszaka, trzeba było zebrać aż 60 naklejek (1 naklejkę otrzymywało się za wydane 40 zł). Po drugie - warzywa i owoce? Pomyśleliśmy, że takie maskotki nie podbiją ser dzieci, a jednak. Ku naszemu zaskoczeniu (i pewnie wielu osób) akcja z Gangiem Świeżaków okazała się strzałem w dziesiątkę! Na tyle, że bardzo szybko w sklepach zaczęło brakować maskotek. 

W artykule: Coś świeżego rusza do Biedronki - Gang Świeżaków powraca informowaliśmy Was o rozpoczęciu II edycji akcji. Tym razem będziecie mogli otrzymać zupełnie nowe maskotki oraz ich miniaturowe wersje - Juniorów. Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie w naszym tekście. Mamy jeszcze jedną ważną informację dla wszystkich fanów Świeżaków. Lidl rusza z kontratakiem! Od dzisiaj (28.08) w ofercie tego dyskontu znajdziecie Lidlaki.

Pluszowa ofensywa Lidla

Lidlaki w Lidlu

Jak twierdzi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska - Kolekcję Lidlaków z Ryneczku Lidla wprowadziliśmy w odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów, którzy zgłaszali chęć nabycia takich zabawek dla swoich dzieci (źródło). Od 28 sierpnia do wyczerpania zapasów w sklepach Lidl w całej Polsce możecie kupić Lidlaki - maskotki przypominające banana, jabłko, pomidora, śliwkę, brokuła i marchewkę tylko za 9,99 zł za sztukę:

Lidlaki w Lidlu

Lidl nie orgniazuje akcji lojalnościowej. Żeby otrzymać maskotkę nie musicie zbierać punktów. Wystarczy iść do sklepu i kupić wybranego pluszaka.

Czy dzieci oszaleją na punkcie Lidlaków? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno Lidlaki są świetną propozycją dla osób, które nie lubią robić zakupów w Biedronce i doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie chcą zbierać punktów czy naklejek żeby zdobyć maskotkę. A gdzie jeszcze kupicie pluszaki czy zabawki w promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close